Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy könyvet írok . Ez lenne...

Egy könyvet írok . Ez lenne az alap . Vélemények?

Figyelt kérdés
ott egy 17 éves fiú , apa nélkül nött fel , azzal a tudattal kell élnie hogy ő ölte meg az apját . Ez a fiú egy magabiztos ember , ám gyülöli a lányokat . Mikor meglát egy lányt , elönti a vérengzősség , úgy érzi meg kell ölnie a lányokat . Sosem szeretett senkit , a családján kívűl , gyűlöletbe és haragban élt . Ám egy nap a fiú szülei meghaltak egy balesetben . A rendőrség közölte vele a hírt , de csak mosolygott . Azonosítani kellet a holttesteket . A fiú ekkor jött rá hogy családja , halott. Temetésükön mosolygott , majd eltemette a családját . A gyászolók résztvétet nyílvánítottak , majd a fiú azt mondta hazamegy a családjához . A gyászolók , sajnálták a fiút . A fiú hazament és azt mondta sziasztok családom. A fiúnak a képzelete játszott vele , majd 2 nap múlva kiment hozzá a rendőrség . A fiú meglepetten nyitott a törvény embereinek ajtót . Majd a rendőrség azt nyilatkozta "tisztelt fiatal ember , tudja miért vagyunk itt" a fiú meglepetten nemmel felelt . Azért vagyunk itt , mert néhány szomszédja szerint ebböl a házból rothadó hús szag áramlik . A rendőrség házkutatási paranccsal a kezükbe átkutatták a fiú lakását . A szobában találták meg a bomlásnak indult holttesteket . A fiú annyit mondott "sosem , és senki sem veheti el a családomat.

2016. jan. 22. 01:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Elég para és morbid. Horrornak elmenne.. Amúgy nem derül ki miért utálja a lányokat. Az pedig hogy magabiztos de közben pszichopata gondolatai vannak a lányokról meg--- na jó midnegy. Nem birom megmagyarázni. :D Csináld.
2016. jan. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Szarul irsz, max. magadnak ird meg a konyved.
2016. jan. 22. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

A tortenet meg tok zavaros: apa nelkul nott fel, o olte meg az apjat, aztan kesobb meghaltak a szulei, gondolom a mostohaapja akkor...

Meg mit szamit, hogy utalja a lanyokat. Meg minek?

A parbeszedek meg nagyon eroltetettek, meg igy par mondatban is.

Ketlem, hogy konyvben jobb lenne.


A vesszo ele meg ne tegy szokozt, de sokszor feleslegesen teszek vesszot is.


Ajanlom eloszor olvass el par konyvet.

2016. jan. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Hogy halt meg az apa a balesetben, ha már alapból halott volt? :D Nem vagyok nyelvttan náci, de ez a szövegezés engem felzaklatott. :) Csináld szürrealistává, pl megeteti a hullákat a rendőrséggel, akiket utana beassa abba a sirba ahol a szulei voltak, persze elevenen. Ők onnan nyugtazzak nincs semmi baj igy szomszedok megnyugszanak. A fater utana kiderul hogy 1 órája a retyon van es te azert halluzol mert nagyon kellene neked is. :D Persze a szomszedok szep lánykák es mivel félős vagy nem keretozhetsz at, mozogni meg mart alig tudsz... Es igy tovabb.
2016. jan. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Ilyen központozással és helyesírással nem erőltetnem a könyvírást. Meg úgy mellesleg itt egy 10 soros kis történet, és már ebben is vannak logikai bukfencek.

Pihentesd ezt még egy darabig...

2016. jan. 22. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy értelmezhetetlenül teleszórod vesszőkkel a mondatot még nem leszel író.


Amúgy elég értelmetlen.

Nem kötődik a sztorihoz az apa gyilkosság, és nem hat ki a cselekményre.

Nem kötődik a sztorihoz hogy miért gyűlöli a lányokat.

Nem derül ki, hogy öli e a nőket.

Miért él haragban, gyűlöletben?

Ez a halott családdal él otthon dolog igazából nem is kötődik a fentebbiekhez, vagy azok hozzá, ráadásul ez a 2 nap és kijöttek a rendőrök elég szegényes sztori.


Ajánlom figyelmedbe:

Guy de Maupassant – Szörnyszülöttek anyja

Rövid de ütős rémsztorik.

2016. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem tetszik az alap story :) ugorj neki nincs mit veszíteni. Ha kell a vissza igazolás írd blogba :)
2016. jan. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó . Legalább te jót is mondtál :)
2016. jan. 22. 01:42
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába mond jót, attól még a "történet" zavaros és összevissza marad.


Az a baj, hogy ha már az alap ilyen zavaros, és pár mondatban nem tudod ütősen összefoglalni, akkor hosszabban írva sem lesz értelmesebb a történet. Mert ennek így se eleje se vége se közepe nincs.


De úgy néz ki még egy kérdés, ahol a kérdező nem véleményt akar hallani csak seggnyalást.

2016. jan. 22. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amúgy könnyebb a történetet írni mint egy ilyen rövidítést. Valószínűleg azért is vagyok toleránsabb mert én is írogattam (szigorúan a fióknak) fiatalabb koromban és vissza olvasva szörnyű pedig akkor tetszett. Persze itt ott logikátlan de a fő szál érthető és szerintem lehet roppant érdekes is és írás közben majd fejlődik. Ezért is javasoltam a blogot mert ott idegenek véleménye alapján láthatja a fejlődését. Nem szabad csak azért eldobni a történetet mert nehézkesen indul a megfogalmazása. Aztán majd elválik hogy mi lesz belőle.
2016. jan. 22. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!