Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit játszottatok gyerekkoro...

Ti mit játszottatok gyerekkorotokban?

Figyelt kérdés
Nem számítógépesre gondolok.

2016. jan. 22. 13:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bújócskát, fogócskát, gördeszkáztunk, görkoriztunk, azzal a társassal játszottunk, amiben foglalkozásokat kellett választani és nem dobókocka volt hozzá, hanem ilyen pörgetős cucc. Hotel társasunk is volt. ... Meg az aktuális házi állatokkal, kacsák, libák, macskák, kutyákkal annyira nem, mert nem lettek szocializálva. Ezért is nem vagyok kutyás.
2016. jan. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én olvastam, meg barbiztam. Tesóm nincs, barátaim se nagyon voltak, mert a szüleim soha nem engedtek sehova.
2016. jan. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
tollas, foci, rendőrös, bújócska, fogócska, kószáltunk a mezőn, sárkányt eregettünk, görkoriztunk, homokoztunk, pancsoltunk, bunkert építettünk, társasoztunk. Akkor még nem volt számítógép elérhető közelségben. :D
2016. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogócska, csavargás a faluban, biciklizés, bunkerépítés, fára mászás, kutyázás, macskázás, tyúkozás, homokozás, barbiezás, társasozás, bozótosban mászkálás, felfedezés.
2016. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sok mindent... bújócskáztunk, cserebogarat fogtunk, bóklásztunk az erdőben, horgásztunk, kutyát sétáltattunk, társasoztunk(monopoly, Gazdálkodj okosan, Aladdin) homokból főzőcskéztünk,kicsiny háborúztunk, bicikliztünk, divatbemutatót tartottunk, kincskeresőztünk. sok mindent, pedig nem régen volt
2016. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők már elmondták a lényeget :) Én még max kiegészíteném a gödörfogóval.
2016. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

labda, fogócska, ugrókötél, bújócska

sakk, gombfoci, malmoztunk,

fejtörők:"Amerikából jöttem"...vagy "Fekete-fehér-igen-nem"

2016. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló. Mi az a gödörfogó játék?
2016. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az, mint az árokcica:-)


Nálunk a faluban az út mellett az árokban játszottuk. Az árok alján állt a fogó, a többieknek meg át kellet ugrania az árkot úgy, hogy ne kapja el a fogó őket.

2016. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bújócska, fogócska, labdázás, foci, bújj bújj zöld ág, a székes játék, társasjáték, kitalálósdi, bújócska fogócska keresztezett játékát... stb...
2016. jan. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!