Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyerekkorotokban volt olyan,...

Gyerekkorotokban volt olyan, hogy megfogdostak a strandon a víz alatt?

Figyelt kérdés
Hogyan reagáltátok le? Engem 14 éves koromban megfogdosott egy férfi, akkor kiakadtam ezen, de hosszű távon nem hatott rám. 37/f

2014. júl. 21. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt ilyen. De most tudom, hogy erre is figyelni kell :)

Viszont buszon még kb. 11 éves koromban megfogta a fenekem egy felnőtt férfi. Nagyon megijedtem és leszálltam.

Azóta volt ilyen felnőtt koromban is, akkor persze már nem ijedtem meg, hanem jó hangosan rászóltam és ellöktem magamtól. Sajnos az emberek nem voltak segítőkészek egyáltalán. Inkább még én voltam a rossz, hogy minek balhézok.

2014. júl. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy soka azért nem is mernek ellenállni, mert félnek a társadalom reakciójától. :(
2014. júl. 21. 15:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Én is meglepődtem, hogy ott vagyok egyedül fiatal nő, és senki sem ajánlotta fel, hogy segít, vagy kérdezte meg, hogy mi a baj, mi történt.
2014. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos nem.
2014. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem 14 éves koromban a buszon. Rengetegen voltak és én ott álltam, de láttam hogy a pasas el szeretne mellettem menni, kicsit arrébb álltam és megfogta a karom!!! De nem erőszakosan, hanem szépen végig simogatta a karom hátulról!!! Nagyon ideges lettem, mert én nem tűröm az ilyeneket!! Több mint féléve volt...
2014. júl. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, amúgy még 1 hasonló sztori van: ez sokkal régebben volt 10-12 éves voltam, ültem a buszon, a lábamat hátra tettem keresztbe (ez a szokásom) és mögötte egy 17-20 körüli szórakozásból rátette a lábát az enyémre, hátra néztem, ők csak nagyokat röhögtek, haha nagyon vicces...

Egy másik mostani eset: a 2-es metrón ültem anyuval, az összes hely foglalt volt és tele volt a metró, egy pasas elém állt és a nemi szerve de olyan közel volt hozzám és nem tudom direkt csinálta!!! Aztán úgy csinált mint ha bzni akarna... Kérdeztem is anyutól hogy látta-e, de nem figyelte, úgyhogy hagytam is a francba az egészet...

2014. júl. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!