Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám japánban élő...

Hogyan tudnám japánban élő magyarokkal felvenni valamely módon a kapcsolatot? Infó lent .

Figyelt kérdés
Idén végzem a sulit és nagy vágyam hogy legalább egy 2 hétre kimehessek japánba tudom hogy nem 200E lesz de a tudakolódás nem kerül pénzbe:D.

2016. jan. 24. 00:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kimenj Japánba két hétre, miért kell Japánban élő magyarokkal felvenni a kapcsolatot?
2016. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a helyedben azt csinálnám, hogy rákeresnék magyarul írt japános blogokra (egyet fejből most tudok is, az a magyar pasi 5 éve él már kint, és nagyon jópofa, ahogy ír: [link] és a blogon keresztül ráírnék.


De egyébként azt még én is meg tudom neked mondani, hogy 200 ezer forint nem elég 2 hétre. (Voltam kint Japánban kétszer is, úgy mondom)


Mikor 2009-ben voltam ott turistáskodni, pont így 2 hétre, úgy költöttem 180 ezret (a repjegyen kívül), hogy nem kellett a szállásért és az ebédért fizetnem, mert egy japán barátomnál szálltam meg... Szóval csak városon belüli utazásra, egyéb kajára, karaokére, videojátékozásra, mangákra, egyéb szuvenírre, belépőjegyekre ment el a 180 ezer... És mindez 6 és fél éve, tehát számolj bele inflációt is...


Ez a 200 ezer ugye a repjegyen kívüli költőpénz? Egyébként az is baromira nem mindegy, hogy melyik városban (vagy városokban) lennél (a nagyvárosok természetesen drágábbak, én is nagyvárosban voltam, de nem Tokióban), milyen programokat akarnál.


De Japánban drága az élet, szóval ha biztosra akarsz menni, legalább kétszer ennyi pénzzel indulsz el.

2016. jan. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Vélemény , mit lenne érdemes megnézni , esetleg ha olyan emberrel sikerülne összefutnom egy kis idegenvezetés .
2016. jan. 24. 11:42
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Ez a 200E nem reális árként gondoltam tudom hogy nem pénztárcabarát cél :D
2016. jan. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!