Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért számít az egyedinek ha...

Miért számít az egyedinek ha valaki rocker?

Figyelt kérdés
Na szóval az van hogy ahogy észrevettem akinek ilyen típusú ízlése van az mindig tudatja a többiekkel hogy ő bizony oda meg vissza van a rockért. Nekem ezzel alapjáraton nincs bajom de úton útfélen mindenki mondja h ő bizony egyedi mert rocker. Ha az utcán végigmegyek minden második ember rocker, az osztályom 3/4-e is az, akkor ez nem tucat? Csak azért mert az ilyen emberek mindenki másra azt mondják hogy tucat-ízlésük van. Akkor hogy is van ez az egyedi=rocker dolog?

2016. jan. 25. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A te korodban mindenki szereti hinni és hangoztatni, hogy mennyire egyedi. Majd kinövik :)
2016. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek a 99%-a annyira rocker mint szódás a lovát. Vagy még annyira se. Ezek többnyire ilyen divatmajmok, mint az emósok meg a vándireksönösök meg a többi. Majd kinövik (lehet, hogy pár hónap múlva már dzsásztinbíberisták lesznek). Mit foglalkozol velük, miért zavar? Hagyd rájuk. Gyerekek még.
2016. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Firedoom ***** válasza:

Hat gyerek, nálatok ezt durván túlzásba vittek. Az osztalyomban (34fo) összesen 2 rocker van abbol egy játsza (gitáron, mielott félreérti valaki :P) a masik meg én vagyok. A stilus hangoztatas is kimerul azon a szinten, hogy hordok egyutteses ruhákat (1polo, 1pulcsi).

Ui.: A divatrockerektol nekem is herotom van (1pofon, 1tasli)

2016. jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 veterán vas ***** válasza:
Bizony-bizony, némelyik rock-koncerten vagy motoros találkozón, több száz -olykor több ezer- "egyedi" fazont lehet látni. :D
2016. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy egyedi.

Én nem is értem, miért mondja valaki magára, hogy rocker. A szó maga hát OK, néha meg kell fogni egyszerűen ezt a csoportot is, de ennyi. Sosem gondolkodtam el, rocker vagyok-e, szerintem nem, de mondták már rám. Szerintem tökmindegy, de hogy nem egyedi, az tuti :D Főleg amikor rájátszanak kinézetben, nem azért, mert ez a stílusuk, hanem mert ők rockernek akarnak kinézni... Mondjuk nekem nem fáj.

2016. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Clark Kent.. ***** válasza:

Ki mondta, hogy egyedinek számít?


Egyáltalán nem számít annak. Unalmas egy stílus.

2016. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

a rock mint zene az ketsegtelen nagyon szines stilus.


Rockernek lenni meg csak egy szerep. Egy sablon.

2016. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát... Én 23 éves fejjel, leányként még mindig acélbetétes, térdig érő bakancsban járok, de ebben ki is merült a "rokker"-külsőm. :DD 30 ezerért vettem ezt a bakancsot, semmi baja, pedig lassan 7 éves. Kedvenc cipőm, nem válok meg tőle, amíg szét nem esik.

Ez is amolyan divatirányzat lett. Régen ezzel fejezték ki a lázadást, a keménységet. Hiszen annó milyen felháborító volt egy hosszú, gubancos hajú fiatalember, kiszaggatott farmerban és bőringben. Ma már ennek semmi szerepe nincs, mindegyik kis szaros akar tartozni egy klikbe, ahol elfogadják és szeretik.

Én nem nőttem ki a zene szeretetéből, habár olyanokat hallgatok, amiktől a mai "rokkosak" füle kettéállna :D (Dimmu Borgir, Burzum, Panzerchrist...).

Ennek ellenére sosem nyomultam úgy, hogy "Cöhh, én rokker vagyok, csak ez a zsír zene, cöhh". Imádom az elektronikus zenéket, tehát én így már nem lehetek igazi rokkos. :DD

2016. jan. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ízlések és pofonok de nekem a zene nem jön be én jazzes vagyok :D
2016. jan. 25. 18:04
 10/14 anonim ***** válasza:
És most komolyan zenei ízlésről akarsz vitát nyitni?
2016. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!