Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A rocker stílus még 2015-ben...

A rocker stílus még 2015-ben is elterjedt?

Figyelt kérdés
Én lassan egy éve , hogy elkezdtem követni a rocker stílust , hosszú hajat növeszteni , rocker stílusú ruhákat hordani. Ez a stílus már elavult ? Vagy sokan érdeklödnek még ez iránt ? nem szeretnék leszokni róla , csak a véleményeteket szeretném :D 14/F

2015. dec. 3. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Kisgyerek, nem attól leszel rocker, hogy milyen ruhát hordasz.


Arról nem beszélve, hogy ha azért öltözködsz úgy ahogy, hogy másoknak tetsszen, akkor már régen rossz.


Mióta érdekel egy (igazi) rockert, hogy ki mit gondol az öltözködéséről?


Nem vagy te rocker, csak egy divatmajom. De szerintem idén már ideje változtatni, most már Lagzi Lajcsi a menő.


A valódi rockerek úgyis tudják, hogy amíg a föld kerek, mindig lesznek rockerek.

2015. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az előttem lévőnek igaza van, azzal kezd inkább a "rockerkedést" hogy rockot hallgatsz és koncertre jársz, én egy év után kezdtem el a stílushoz öltözni, és előtte csak az életérzés volt meg és a metál.
2015. dec. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen meg 'megbocsátható' a kérdés :)
2015. dec. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Csak annyira elterjedt, mint az összes többi zenei stílus is.

Annyiban igaza van az előző válaszolóknak abban, hogy ne ez legyen neked a mérce, hogy manapság mennyire divat. Nyilván ha csak ilyen 70-es, 80-as évekbeli bandákat hallgatsz, akik ma már nem aktívak, akkor tényleg elég ódivatúnak fogsz tűnni, de teli van a világ rengeteg ma is aktív, fiatal rock/metál/punk zenekarokkal. Magyarral és nemzetközivel egyaránt.

Javaslom, hogy kövesd az ő munkásságukat (is), akkor aktuális maradhatsz :)

2015. dec. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
A ROCK ÖRÖK ÉS ELPUSZTÍTHATATLAN!! 14f engem apám mindig is rockernek nevelt az is vagyok kedvencem a metál minden formája
2015. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"ha csak ilyen 70-es, 80-as évekbeli bandákat hallgatsz, akik ma már nem aktívak, akkor tényleg elég ódivatúnak fogsz tűnni"


Fahszt.

2015. dec. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk,de nem elegen!Nagyon sok rocker társaság van,csak keresni kell.
2015. dec. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hát azért van abban valami, ha valaki a 70'-es 80'-as (rock) bandákat szereti az elavult. én pl ilyen vagyok (sőt, még a korábbiakat is szeretem), de szerencsére olyan társaságban nőttem fel, ahol ezt elfodták, és azt oszt.társaim nem néznek le, amiért nem ismerem a legújab Justin Bieber számot :)
2015. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az miért baj ha régi a zene?Pont akkor leszel divatnajom ha mindig a legújabb számokat hallgatod!
2015. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

70'-es 80'-as évek ó divatúak?

Na ne röhögtess már öreg.

meg se szólaljon az aki azt mondja hogy az 50-60 évek rock & roll zenéi elavultak.

Az már ultra gáz nem de? Tudatlan az aki ezt mondja.

2015. dec. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!