Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire igaz ez az újkori...

Mennyire igaz ez az újkori mondás miszerint "egy nő csak akkor foglalt, ha fekszenek rajta?

Figyelt kérdés
Volt már meleg helyzetek belőle, hogy lebuktatok ?
2016. jan. 25. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ujkori? Talán ujmagyar!
2016. jan. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ejnye, milyen gonsolkodásmód ez?? szültél már ma?
2016. jan. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen bunkóvicces kocsmaduma, de amúgy igazság van benne,mert rengeteg a kikapós hölgyemény akinek hiába van "párja" kapható sok mindenre. Én még nem buktam le, ügyesen kell csinálni.
2016. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ja.. kenyérre kenhetőek, ahhoz képest amilyen kéretve adják magukat az elején, eljátszák h "ők nem olyanok.. :D
2016. jan. 25. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, undorítóak a nők, hányni tudnék tőlük.

Szingli 40/F - írhattok srácok

2016. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. annyira igaz, mint az "ellentétek vonzzák egymást" és a hasonló közhelyes marhaságok.


Van olyan nő, aki hűséges, van olyan, aki meg nem. És van olyan pasi, aki pofátlanul ráhajt más nőjére, és van, aki meg tiszteletben tartja, ha a nőnek kapcsolata van. De ezek az embertípusok mindig is léteztek, nem tudom, miért lenne ez a dolog "újkori".

2016. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó, akkor nem újkori, csak nemtaláltam rá megfelelő szót :D azért új mert ez a mondás nem rég jött be a köznyelvbe, legalább is én mostanság kezdtem el hallani
2016. jan. 25. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!