Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Utálok mindenkit.

Mit tegyek? Utálok mindenkit.

Figyelt kérdés

Azt gondolom mindenki kihasznál/hazudik/le*zar igazából/szemét/okoskodó stb,végtelenségig lehetne folytatni.

Fiatal korom ellenére azért sok embert ismertem,de ennek amit gondolok csak megerősítését láttam abban ahogy viselkednek,cáfolását nem igazán.

Mondták már nekem h önző vagyok,mert csak magammal foglalkozok,de úgy gondolom miért velem ki foglalkozik?

Akkor voltam h*lye mikor foglalkoztam másokkal feleslegesen.

Egyszerűen rosszul vagyok már attól ha valamit mással kell csinálnom,nem lehet egyedül.

Biztos nekem is vannak hibáim,nem vagyok tökéletes,de ez a tapasztalatom hogy ilyenek az emberek,és ezt nem "felejtem el"csakhogy jóba legyek valakivel.



2016. jan. 26. 10:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
18%
Nőj fel.
2016. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Szokasos tinedzserkori "haragszom a vilagra es utalok mindenkit". Majd elmulik. (Egyebkent meg lehet, hogy veled van a gond, sokan nem kedvelnek a viselkedesed miatt, ezert ugy döntöttel, hogy te is utalsz mindenkit. fene tudja..) Esetleg annyit tudsz tenni, hogy nehanapjan elfogadod masok közeledeset, reszt veszel olyan dolgokban amit nem csak egyedül lehet csinalni. Probalj uj embereket megismerni. Olyan nincs, hogy mindenki hülye csak te vagy a normalis.
2016. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom elmúlik-e,legalábbis hogy mikor,mivel 13 éves korom óta ilyen vagyok és most 18 vagyok.
2016. jan. 26. 11:35
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Én megértelek, ugyanezt éreztem én is mindig. Az emberek többsége valóban egy szemétláda. Nem tudsz mit tenni, meg kell találnod a kevés kivételt.
2016. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

Írod, hogy neked így jó, de azért megkérdezed mit tegyél...

Hát válaszolok...ne nyavajogj!! Vagy mi értelme van most tulajdonképpen a kérdésednek?

2016. jan. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
19%
Fiu vagy lány vagy?
2016. jan. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Ebben a vilagban mindenki magaval torodik. Tedd te is azt. Nekem is vannak olyan "barataim" akik annak mondjak magukat de nem viselkednek ugy, leszarom oket. Azt add mindenkinek amit te is kapsz toluk.
2016. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
33%
Akkor mi a facnak irtad ki ezt itt olyanoknak akiket természetesen szintén utálsz. Jotanácsot, segitséget vársz utálkozásod dijaként?
2016. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
27%

Talán csak azért utálnak, mert utálatos vagy.

Ez nem jutott az eszedbe?

Egyébként minek írtad ki ezt a kérdést?

Te is tudod, hogy mit tehetnél, de nem teszed, mert élvezed ezt az önjelölt mártír pózt.

2016. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
26%
Legyél normális.
2016. jan. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!