Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy néha úgy...

Miért van az, hogy néha úgy érzem, hogy csak a harag van bennem és utálok mindenkit máskor meg bármit megtennék egy ölelésért, egy jó szóért, hogy valaki szeressen? Szeretethiányom van?

Figyelt kérdés
Sokszor várom,hogy valaki írjon már,valaki mondja már,hogy érek valamit,hogy szüksége van rám...hogy nem vagyok egy senki,hogy van valaki aki mindig mellettem lesz,de nincs senki aki ezt tegye,csak ülök és nézem ahogy mindenki milyen jól van és milyen jó élete van.Máskor meg nem érdekel ez az egész,lesz.rom és úgy érzem nincs is szükségem senkire mert amúgy is utálok mindenkit és bárki akarna közeledni hozzám nem hagyom.

2014. márc. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hangulatingadozásod van ! Kamasz vagy ?
2014. márc. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen.
2014. márc. 1. 21:53
 3/4 anonim ***** válasza:

én is így ingadozok pedig elmúltak a kamasz idők.


talán te is ilyen leszel később is,kitartás

2014. márc. 2. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is most vagyok a tinikorban és sokszor előfordult már velem is hasonló. Kiskoromban azt csináltam hogy elképzeltem magamnak egy barátot és vele voltam amikor éppen az igazi barátaim mással voltak elfoglalva. Amikor pedig szeretethiányom volt elképzeltem hogy tényleg létezik és sok idöt töltöttem vele. Most már annyira nem barátkozom a képzeletemmel szerintem kinöttem, de a plüssállat megmaradt akihez mindig odabújhatok. Talán hülyeségnek gondolod de ne becsüld alá a saját fantáziáf meg a "gyerekes" dolgok erejét! De persze jobbak az igazi barátok. Biztosan te is értékes vagy ezt nem kell mondogatni!
2014. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!