Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki megvaltozik szerelmi...

Ha valaki megvaltozik szerelmi csalodas miatt, az akkor se valtozik vissza, ha kiszeret abbol az illetobol?

Figyelt kérdés
Mondjuk van egy csaj, csalodott a pasiban, azt hitte rendes, erre leallt egy olyan csajjal, aki mindig tipp-topp, a divaton kivul nem sok dolog foglalkoztatja, na meg persze utazas, buli... A csaj emiatt stilust valt, ha kiszeret a pasibol, akkor se valtja vissza a stilusat?
2016. jan. 26. 15:05
 1/1 anonim válasza:
Ez az egész stílus megváltoztatás dolog szerintem hülyeség. Ez az én véleményem. Mindenkinek megvan a saját stílusa. Olyan amilyennek érzi magát! Nem másokon függ, hogy milyen legyél! Olyan lègy, amilyen akarsz! Ne mások miatt legyen olyan a stílusod, amit nem kedvelsz! Vagy: Tudom hogy fáj a csajnak, de nem azt jelenti, hogy megváltozzon, mert a szövegből, ahogy olvastam, a csávó egy tuskó, hogy csak a stílusra megy, azaz a plázacicákra! A CSAJ ÚGY JÓ, AHOGY VAN, NE VÁLTOZZON! Oylan legyen amilyen ö akar lenni! :) Remélem tudtam segìteni:)
2016. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!