Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti voltatok már úgy, hogy...

Ti voltatok már úgy, hogy részegen olyasmit csináltatok ami abszolút nem jellemző rátok?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol,hogy ilyenkor valaki más bújik a testünkbe (rossz szellem(?),nem emlékszem már) és ezért csinál olyasmiket az ember,ami józanul eszébe sem jutna.Mit gondoltok erről?
2016. jan. 28. 18:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Megesik...Az is Te vagy valahol mélyen.Velem is megesett már.
2016. jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem rossz szellem bújik a testedbe olyankor, hanem alkohol, ami elpusztít minden alkalommal több ezer agysejtet, és blokkolja a józan gondolkodást. Feloldja a gátlásokat, ezáltal kiváltja az arra hajlamosakból az agressziót, szexuális vágyat, túlzott bátorságot, stb. Ha egészen pontosan érdekel, hogy ez milyen biológiai mechanizmus, akkor a google a barátod, még a wikipédián is jól leírják.
2016. jan. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Clay Morrow ***** válasza:

Akkor ezt miért nem az ezotéria rovatba írtad? Nem száll meg semmilyen rossz szellem. Csupán oldódnak a gátlásaid, így olyasmit is megteszel amit józanul nem. Ez a legegyszerűbb módja, hogy megértsd.

Én alapvetően egy félénk és konfliktuskerülő ember vagyok, de ha sokat iszom, néha belőlem is kihozza az agressziót.

Voltál már részeg? Vagy kitapasztalod, hogy működik ez, vagy sosem fogod igazán megérteni..

2016. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem így van. De nem is csak gondolom. Nem csináltam. Sosem részegedem le.... H lehet az élvezetes.... Ch..

19F

2016. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!