Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek Hölgyek! Mi az ami...

Ikrek Hölgyek! Mi az ami abszolút jellemző rátok?

Figyelt kérdés
jó,rossz egyaránt érdekel:-)
2010. júl. 6. 10:41
1 2
 1/12 anonim válasza:
egyikük sem született télen
2010. júl. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Humor,és állandóan úton vagyok:D
2010. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
mindig mozgasban vagyok, nembirok egy helyen sokaig megmaradni, nagy a terigenyem, a szabadsagerzetem. fura ezt igy leirni de amikor egy turistaktol mentes tengerpartra sikerul elutazni,akkor egy leirhatatlan erzes fog el,hatalmas nyugalom. volt mar igy valaki? sajnos azonban ram jopar negativ dolog is vonatkozik, mint hogy bele kezdek sok dologba de csak feluletesen,nem merulok el melyen az adott dologban (kivetel a parkapcsolatom).sokszor sok dologra koncentralok egyszerre amibol kaosz lesz egy ido utan:) hirtelen ennyi jutott eszembe.
2010. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Duma, humor, duma, függetlenség, duma, pimaszság, duma, szétszórtság, duma. Nagyjából ennyi :)
2010. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

-állandó utazási kényszer

-jó humor

- vidámság

- akit szeretek azokkal egy angyal vagyok

- néha megsértődőm

- kicsit lusta vagyok..

Sajnos a horoszkópom szerint nekem egy magas,sportos,vékony lánynak kéne lennem,de csak a sportos ami stimmel..túlsúlyos vagyok,és épp hogy elérem a 160 cm magasságot..

- sok mindenbe belekezdek,de alig van valami amit be is fejezek...

-nos azt is be kell vallanom,hogy pletykás vagyok...de soha nem volt a "pletykám bántó,vagy sértő..(a nagy titkokat csak a páromnak mondom el,mert nem tudom magamban hagyni,de a párom igen..

- néha mosolygós,tündéri vagyok,majd hirtelen valamiért pattogok,de amilyen gyorsan váltakozik a viselkedésem annyira gyorsan is tudok lenyugodni...

-a párom szerint én soha nem leszek egy unalmas ember,mert soha nem tudja,hogy most éppen mi lesz...

-iker anyaként is vannak jellemzéseim:

- a fiam szerint nem vagyok szigorú.

- imádja,hogy úgy vagyok vele,hogy inkább elmegyek pizzázni,így több időnk van hogy egymással szórakozzunk..

- ezért is nem pánikolók ha délben nincs kész az ebéd..(akkor rendelünk valamit)

- tiszta,otthonos a lakásom,de nem vagyok megrögzött takarításmániás..

-inkább barátként viselkedem,és nem anyaként..egyszerűen nem tudok olyan szülő lenni,aki a napi gondját haza viszi,és egész nap ordít...otthon inkább kikapcsolódni,viccelődni kell..

2010. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is kb 160cm vagyok.:)

Vidám,szeretek barátkozni.Azért néha megsértődöm. Rendmániás. A kapcsolataim eddig mindig teljesen normálisak voltak. hosszútávúak. Ja és én sem télen születtem.:)

21/L

2010. júl. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ikrek utálja, ha parancsolgatnak neki, általában önfejű és öntörvényű. Soha ne parancsolj egy ikreknek, ne kiabálj vele, ne utasítgasd! Kérd szépen és hízelegj. Az ikrek nehezen mondanak nemet, ha szépen kéred, bármit megtesz. :)


A hangulatingadozásaival mindenkit őrületbe kerget. Az egyik percben vihorászva táncol, a másik percben bőg. Nyugi, ez nem folyton ilyen szélsőséges! De készülj fel rá, hogy az ilyen helyzeteket neked kell nem csak elviselned, de tompítanod is. Maradj nyugodt, ne vegyél részt a hisztiben, majd lenyugszik magától. :)


Az ikrek társasági lény. Szeret pörögni, imád a középpontban lenni. Ugyanakkor rendkívül jó beszélgetőpartner, mert szinte bármihez hozzá tud szólni, mivel az érdeklődési köre nagyon tág. Minden érdekli, mindent kipróbál és mindent megjegyez - de mindenből csak a legfelső réteget. Nehezen ássa bele magát egy bizonyos témába, mert nem tudja hosszabb ideig lekötni.


Az ikreket nem szabad bezárni. Ne kényszerítsd szokványos napirendre, mert nagyon hamar beleun. A szex is legyen izgalmas! Próbálj meg minél több újdonságot belevinni! Az ikrek általában nagyon jó szexpartner, mert a számára nincsenek tabuk.


Az unalmas kapcsolatból menekül. Engedd szabadon, ha menni akar, az ikreknek mindig megvannak a maga titkai és a maga útjai. Óriási kihívás állandó szórakozást nyújtani neki. Mindent bele! :D


Az ikrek folyton keres valamit és folyton valami új dolog érdekli. Általában rendetlen, sokszor felszínes és előfordul, hogy meggondolatlan, ha közös életetek lesz, készülj fel, hogy tartanod kell a hátad ilyen esetekben is. :)


Az ikrek imád flörtölni, imádja érezni, hogy tetszik az ellenkező nemnek. Ne féltékenykedj rá, ezek csak ártatlan játékok (többnyire). Az ikrek érzései viszont mélyek. Ha valakit igazán szeret, ha megtalálta a lelki társát, kitart mellette.


Az ikrek képtelen bánni a pénzzel. Minden kifolyik a kezéből, előfordulhat, hogy teljesíthetetlen hiteleket vesz fel. A pénzügyekben neked kell irányítanod. Az élet összes többi területét rá bízhatod, mert nagyon jó a szervezőkészsége.


A legnagyobb pozitívum szerintem: egy ikrek mellett soha nem lehet unatkozni!!! :D



(Csak egy apró megjegyzés: nincsenek "tiszta" csillagjegyek. Szíved hölgyének legalább az aszcendensét tudnod kell és akkor már kerekebb képet kapsz. Bennem a két jegy például egyformán erős.)

2010. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja, még valamit elfelejtettem: az ikreknek sokszor van valamilyen művészi tehetségük, de csak ritkán tudják kibontakoztatni, mert nincs kitartásuk a gyakorláshoz. Ha teheted, támogasd és biztasd, hogy ne hagyja félbe, amit csinál!
2010. júl. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Állandóan pörgök, nincs olyan h ne csinálnék valamit:) Lehet h a koromból is adódik, de annyi álmom és célom van, h 3 élet is kevés lenne rá, h mindet megvalósítsam:) A szeretet,és az emberi kapcsolatok számomra mindennél fontosabbak, és ezt szeretem is kimutatni:) Azonban rám is jellemző a szétszórtság, ha úgy érzem, nincs több erőm, hajlamos vagyok lustaságra és rendetlenségre is. Nagyon hangulatember vagyok, bár ez inkább átmeneti zökkenő. Általában én is sokat beszélek, imádok utazni, és mozgásban lenni:) Úgy látom, ez mindannyiunkra jellemző:)
2010. júl. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem az aszcendensem ikrek:):D

amúgy bika vagyok:D

érdekes dolgokat olvastam.:D van amelyik jellemző rám pl szabadságérzet, utazgatni is nagyon szeretnék,hangulatingadozások.

De azért inkább Bika vagyok nagy részben:D.

2010. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!