Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnám be, hogy a...

Hogyan állíthatnám be, hogy a facebook ne írja ki a születésnapomat? Úgy van beállítva, hogy senki ne lássa mikor van, de attól még ha eljön a nap, akkor kiírja, hogy ma . -nak születésnapja van, köszöntsd fel stb. Ezt hogyan lehet letiltani?

Figyelt kérdés
2016. jan. 28. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem a láthatóságát állítottam be, hanem kitöröltem magát az adatot, azaz a születési dátumot.
2016. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem nincs Facem, de a nejnek van. Azt mondja, hogy úgy kell megtenni, hogy a születésnapodat és az évet is át kell állítani láthatóság szempontjából "egyéni" vagy "csak én" gombra. Így csak neked lesz látható, másoknak nem és nem is fog senki köszöngetni.


Ellenőrizheted az egészet a "ki láthat engem" menüben, mintegy kívülálló szemmel nézve a saját lapodat.

2016. jan. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!