Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy meg változak?...

Mit tegyek hogy meg változak? Mert félénk, vissza húzódó vagyok. Pls

Figyelt kérdés
Félénk, vissza húzódó vagyok. Nem merek beszélgetni más lanyokal-fiukal akiket mar ismerek 2-3 vagy tobb éve azokal merek beszélgetni, vagy olyan lanyal aki tetszik nekem es osztálytársam. Nem merek ki állni pl: az osztálytársaim elé sem pls mit csináljak? Hogy oldjam meg ezt a problémát amit nagyon agaszt pls
2016. jan. 29. 21:22
 1/1 anonim válasza:
csak te tudsz változtatni rajta azzal h igenis hozzászólsz valamit egy lányhoz helyzettől függően pl. uh milyen hideg van itt az osztályteremben vagy éppen meleg nem? látod ilyen kis apróságok és akkor majd visszaszól vmit, de ha csak egy ja vagy vmi már az is haladás. és majd alakul, látják h egy jó fej srác vagy :) hajrá
2016. jan. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!