Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, nektek is bejönnek az...

Lányok, nektek is bejönnek az egyenruhások? Rendőrök, tűzoltók, katonák, orvosok stb?

Figyelt kérdés
Ha igen kik és miért?

2016. jan. 30. 18:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kost lehet, hogy hülyének néztek, de nekem sok Bkk/Bkv-s tetszett, meg biztonságiőr. Ez nálam nem feltétlenül fétish, az az egyszerű magyarázat erre, hogy olyan helyeken dolgoztam, na meg hát sok van belőlük
2016. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#10, ahhoz képest te is ellőttél egy szép sztereotípiát :D

Amúgy a mentősök és az orvosok nagyon bejönnek, már ha maga az ember is bejön. Nem mondom, hogy civilben nem tetszene, de nem mondom, hogy nem mozgat az egyenruha témája.

2016. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

Nekem igen,főleg a rendőr.:D

De nekem amugy nagyon mindegy,hogy most egyenruhás vagy sem.Csak nekem az egyenruha plusz pont.

2016. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Igen :)


Ahol élek mindig nagyon sok a rendőr (terrorizmus veszély miatt) ès bejönnek nagyon.

2016. jan. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lieutenant Severide, oh yeah!!! ;)
2016. jan. 31. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: azért Mills se volt rossz ;)


Amúgy igen, nekem bejönnek, és csatlakozom ahhoz, aki a mentősöket is behozta a képbe. Tűzoltók mindenképp, mert nekik azért kell egy bizonyos fizikum (bár általánosságban nem vagyok oda a kigyúrt pasikért). Szerintem ez valamiféle ösztön, hogy vonz minket az egyenruha, mert az egyfajta biztonságot sugall.

2016. febr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
54%

Igen bejön nekik, nagyon.


De csak az első benyomást tudja megfűszerezni, ha látják, hogy ezért csinálod, vagy igazából szerencsétlenkedsz, akkor inkább taszítani fogod őket, no meg a csapatodban is ellenszenvet fogsz kiváltani.


Én önkéntes tűzoltóként és mentősként nyomtam, az egyenruha is nagyon jó volt, főleg az alpinos, akkor hazafelé beugrottam meglátogatni a barátnőm 1 nemzetközi rendezvényen és hát.. a 40 csajból 20 jött oda, hogy milyen jól áll .. stb. Akkor kicsit bántam, hogy ott van a barátnőm... :D :D


Ha szívvel-lélekkel nyomod, akkor bizony tisztelni és becsülni fogják, de nem sokan tűrik el, hogy kiugorj mellőlük az ágyból az éjszaka közepén, vagy épp a 12-es szolgálatokat. Az enyém is sokszor szóvá tette, én meg őt lapátra.. :))


Amúgy a NAV-osokat kihagytad, a pultos lányok pulzusára ők is hatással szoktak lenni... :D :D

2016. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 hunbula ***** válasza:
Ha az ember bejön, utána még egyenruhában látni, hát, hajajj :) Talán ezért lett belőlem haditengerész-feleség :D De nem láttam egyenrehubán a férjem az elején, mert civilben találkozgattunk először. De a mai napig végignézem minden nap amikor elmegy dolgozni és hazajön :) <3
2016. ápr. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 googlegugli válasza:
a
2018. júl. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 googlegugli válasza:
Nekem a tűzoltók iszonyatosan bejönnek. Az a rohadt bő és vastagnak tűnő egyenruha, az a cipekedés, a sisakjuk, meg rajta hátul a tarkónál az a kiálló fém ketyere, annyira szexi! Oltják a lángokat, veszélyben vannak és férfiasan legyőzik a félelmüket, bemennek a lángok közé abban a csodálatos vastag tűzálló egyenruhában, feszítővágóval meg mindenféle férfias nagy eszközökkel vágják szét az autókat, kúsznak, másznak, fogják azt a nagy vastag tömlőt, jaj, istenem, végem van. Nem az az izomagyú, béna, konditeremben felfújt izmú lúzerek, nekik igazi izmaik vannak, sőt, sok az inkább atletikus szálkás, vékony, szikár, izmos típus, és a combjuk tök szép izmos, majd nézzétek meg, ha szerencsétek lesz. Ennél férfiasabb szakma, hivatás nincs a világon! Más egyenruhás nem érdekel, max. az amerikai fehér tengerésztiszti egyenruha. De a tűzoltók igazi hősök, ennél szexuálisabb munka nincs.
2018. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!