Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha pl edző...

Mit gondolnátok ha pl edző teremben vagy épp futni látnátok egy nagydarab fiút kicsit ügyetlen de legalább próbálkozik?

Figyelt kérdés
Ki nevetnétek netán segítenétek neki vagy csak szimplán békén hagynátok
2016. jan. 31. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt, hogy remélem jól érzi magát és nem kényszer miatt csinálja. Remélem, egyszer sikerült megszeretnie/kibékülnie a testét/testével.
2016. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete mentem először edzőterembe, ráadásul csoportos órára nagydarab lányként. Még a felét se bírtam végigcsinálni, de senki nem nevetett ki. A második alkalommal már odajött az edző is segíteni. Más is volt egyébként, aki nem bírta, volt aki nagydarab volt, volt aki idősebb. A gépeknél is láttam olyanokat, akik láthatóan most kezdik az edzést, és még nem nagyon bírják.

Olyat nem láttam, aki kinevetett volna bárkit. Inkább csak mindenki békén hagyta a másikat.

2016. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmit, miért érdekelne? Az edzőteremben általában mindenki magával és/vagy az edző partnerével foglalkozik. Senki nem figyeli és senkit nem érdekel, hogy te mit csinálsz. 1-2 ember akad, aki odalép, ha látja, hogy nem nagyon találod fel magad és segít. Kb. ennyire számíthatsz.
2016. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2016. jan. 31. 12:20
 5/6 anonim ***** válasza:

valahol el kell kezdeni... én még sose láttam ilyent, hogy valaki nyilvánosan megszólt vagy kinevetett volna valakit edzőteremben, azt viszont, hogy magában ki mit gondol, más kérdés, mert senki gondolatába nem látunk bele.

Én saját tapasztalatból annyit tudok, hogy nem nevetik ki, de nem is rohannak egyből pátyolgatni. Kell kitartást tanulni, tanácsért lehet másokhoz fordulni.

2016. jan. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 opened paradise ***** válasza:
Senki se a csúcson kezdi.
2016. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!