Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez most miért történik?

Viven kérdései kérdése:

Ez most miért történik?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk nem vagyok hülye;nem vagyok mentálisan beteg...stb.

Nagyon gyakran azt érzem hogy ez már megtörtént egy az egyben.Heti 20.kb.Az álmaim is furák:megtörténik néha amit almadok;és sokat mondoak elgondolkodtatóak.Szoktam nézni animét.De amibe bele nem kezdek ismerős;tudom mi lesz.És ez kizárt hogy láttam hasonlót hisz nem sokat láttam belőlük és azokat ha hasonlítani kell eg és föld.Korábban se lathatam mivel friss és feliratos és én csak mostanában kerestem rá.Úgy sose.De a filmeknél is ez van.Ez mindig így volt de ahogy elkezdtem animét nézni felerősödött gyakrabban fordul elő.

Ne ezotéria kategóriát mondjatok mert ott hülyeséget mondanak...És szerintem létezik erre valami logikus magyarázat.



2016. febr. 1. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Mert már minden sabonos szar...
2016. febr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tudom.Nekem is megvannak ezek.A prekogníció az jó. :)
2016. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!