Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki érti ezt?

Valaki érti ezt?

Figyelt kérdés

Nyilván nem új-keletű eset, de máig nem értem. Főleg a tinip*csákra jellemző, de a huszonéves korosztályban is előfordulnak az ilyen csöcskidobós, seggvillantós képekkel körített "bölcseletek", amit nem tudok hova tenni. Eleve hogy függ össze a kettő? Ettől hiszik magukat felnőttnek/érettnek egyesek? Tudom, kár logikát keresni ott, ahol ész nem igazán van, de hátha valaki tudja, hogy ez a "szokás" honnan ered.

TISZTELET A KIVÉTELEKNEK!

F



2016. febr. 4. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de normális embert nem izgatja ez a kérdés.
2016. febr. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem onnan ered, hogy a pasik többsége ugyanolyan ostobenkó, és a rib.ncokra bukik. A lányok csak ezt az igényt próbálják kiszolgálni.
2016. febr. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem az itteni kérdések 80%-a nem normális, ha nagyon szigorúan nézzük őket. Ez pusztán csak szimpla "kíváncsiság".
2016. febr. 4. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
A te kérdésed az volt?
2016. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Értem, az 1 voltam. Az igazságot a 2-es válaszában keresd.
2016. febr. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mennyi sok kedves ember van itt, hihetetlen...
2016. febr. 4. 17:19
 7/9 A kérdező kommentje:
Komolyan, aki csak kötekedni tud, az minek ír egyáltalán ide?
2016. febr. 4. 17:27
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Ha csak komoly emberek kérdeznének/válaszolnának, fele ennyi kérdés/válasz se lenne itt, és az oldal szép lassan megszűnne. :]

2016. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagy csak simán egyesek magukra ismertek... :O
2016. febr. 4. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!