Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem érti ezt meg egy...

Miért nem érti ezt meg egy felnőtt ember?

Figyelt kérdés
Külföldön élek, itt az ilyen Apple cuccok elég drágák a magyarországi árakhoz képest. Van egy ipadem amit Budapestről kaptam.Hetekkel ezelőtt látta egy ismerősnőm, rákérdezett mennyi volt és én megmondtam neki az árát. Később utánanézett es rájött hogy itt külföldön majd 100 euróval drágább. Azóta állandóan hívogat hogy küldjem egy családtagom a boltba ahol kapni es vegyen neki egyet. ő ad rá pénzt és majd ha én megyek Budapestre elhozzom neki. Semmi kedvem nincs ehhez, ha sérül út közben én leszek a hibás, ha nem jó akkor is, feleslegesen küldözgettem a családtagom...Mondtam neki vegye itt még ha drágább is és lesz itteni blokkja meg garanciája a termékre. Nem olyanról van szó aki havi 200 eurót keres hanem havi 2500 eurót. Szóval nem fogja megérezni a 100 eurót. Ilyen alapon én is mondhatnám ha valaki megy az USA - ba akkor hozzon már nekem Tommy Hilfinger kabátot mert ott olcsóbb... Mit mondjak neki mert nagyon elegem van és nem ért a jó szóból?
2015. szept. 30. 16:13
 1/4 Kései Sirató ***** válasza:
Mondd neki, hogy rendelje meg Magyarországról interneten. Nem tudsz felelősséget vállalni. De azt is mondhatod, hogy részletezze, hogy ez neked miért érné meg?
2015. szept. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miért érne meg? Ahh ezt ő is tudja hogy nekem nem éri meg csak néha összefutunk egy kávéra a belvárosba es haveri alapon gondolta..,
2015. szept. 30. 17:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyenesen, határozottan, de barátságosan utasítsd vissza.

"Nem teszem meg, nem vállalok felelősséget a szállításért és nem szeretnék futárt játszani. Ez nem.személyes. De ezt nem vállalom. Bármit mondasz nem fogom megtenni. Próbálj más lehetőséget keresni erre!"

Tati

2015. szept. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kései Sirató ***** válasza:
Én nem azt mondtam, hogy megéri, hanem azt, hogy ő törje a fejecskéjét, hogy mit tud kitalálni, neked felajánlani, vagy végül kinyögni, hogy valóban ez tényleg nem éári meg. Szóval tedd csak fel a kérdést, hadd érezze magát rosszul, ha már téged ilyen kellemetlen helyzetben hozott.
2015. okt. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!