Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minden reggel latok egy...

Minden reggel latok egy sracot a buszon, nagyon tetszik de zavarban vagyok elotte mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szoval igen sokszor szoktunk egymassal szembe nezo ulessel ulni de nem kozvetlen kozel csak ralatunk egymasra . A srac egyebkent nem egyedul szokott lenni.

Szoktam neha ranezni de ennyi nem merek sokaig meg aztse tudom h o egyaltalan ram nez e mert nem latom tisztan( nem jo a szemem) ,ahj nagyon rossz vmikor direkt nem ulok ugy h vele szembe legyek pedig szeretnek de nagyon zavarba vagyok:(( . De egyebkent mar volt hogy egymas szemebe neztunk.



2016. febr. 4. 23:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle van e jegye! :D
2016. febr. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Regebben minden reggel talalkoztam egy ferfival, mindig pont szembe jott velem, amikor munkaba mentem (ő is).

Eleinte mosolygott, aztan köszönni kezdtünk.

Mignem egy reggel valami ilyesmit mondott:

Ha mar minden reggel talalkozunk, illik bemutatkoznunk egymasnak.

Megmondta a nevet, es hogy hol dolgozik, kezet fogtunk, s mentunk tovabb.

2016. febr. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 TR75 ***** válasza:
100%
Szemüveg? (hogy lásd, a szemedbe néz-e)
2016. febr. 5. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Na a latas mar pipa mert ma jott meg a kontaktlencsem:3:D szoval mar fogom latni normalisan, de egyebkent elegge felenknek tunik es az a baj h ona buszon hatul ul en meg elol (de neha enis hatul csak sokszor nincs mar ott hely)
2016. febr. 5. 16:41
 5/26 TR75 ***** válasza:
100%
Bár én nem vagyok nő, de azt mondom, a szemeddel jelezve invitáld meg magad mellé. Aztán már lehet bármi. Amúgy szemmel is lehet kommunikálni, sőt, párbeszédet is folytatni :-)
2016. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De az a baj h nem egyedul ul hanem egyik haverjaval :/ de igy hogy mostmar latni fogok rendesen megprobalok vele szemmel "beszelgetni" :D ha merem ..mert az a baj h nagyon zavarba tudok jonni:(( es aztse biztos h ram nezne
2016. febr. 6. 01:26
 7/26 TR75 ***** válasza:
100%

Azt viszont férfiként mondom, hogy ha egy lány zavarban van egy ilyen szituációban, szerintem az inspirálhatja a másik felet.

A haverok meg nem számítanak.

A szemmel beszélgetés is egyszerű, amikor épp téged néz, egyszerűen kérdőn lepillantasz a melletted lévő (üres :-D) ülésre. Ha ezt nem vágja, hagyd a bánatba az egészet :-D

2016. febr. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Koszi a tanacsokat:)

csak azt mondjatok meg hogy hogy kuzdjem le h ne legyek ennyire zavarban ? De ilyenkor azert rossz mert igy nemtudok szemezni senkivel mert elkapom a fejem es ahh:((

2016. febr. 6. 14:22
 9/26 TR75 ***** válasza:

Hát ha zavarban vagy... Erre nem nagyon van mit mondani. Segíthet, ha valamennyire el tudod takarni az arcodat, vagy félig takarásban maradsz (persze akkor nem igazán tudsz rámosolyogni).

Igazából ezt gyakorolni kell. Ha nem vagy extrém eset, akkor egy kis gyakorlással ezen túljuthatsz (még akár az is lehet, hogy elnevetitek magatokat, az már több mint fél siker). Ha többször nézel rá, és néha rajta tartod a pillantásodat, ő ezt tudni fogja, nem biztos, hogy lesz mersze konkrétan reagálni, ha tényleg félénk, de látni fogod rajta. De amúgy meg minden az adott helyzettől függ, a konkrét szituáció minden tanácsot és gyakorlatot átraírhat.

A szemkontaktus felvétele nem azt jelenti, hogy akkor perceken keresztül bámultok egymásra. Ez egy folyamat, eleinte egymástól függetlenül egymásra néztek-nézegettek, néha el-elcsípitek a másik tekintetét, ilyenkor gyakran lesütitek a szemeteket, aztán egyre inkább nem. Ez egy "tánc", íratlan szabályokkal, amik "ösztönösen" működnek.

2016. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy en mindig is zavarban voltam azok elott akik tetszenek nekem://

De kivancsi vagyok milesz hetfon (ha rajta lesz a buszon) ,szeretnek tobbszor ranezni. Mert hiaba akarok de nem merek sokszor :// de koszonom amugy a valaszod:)

2016. febr. 6. 17:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!