Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik egy lany akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lany akivel minden reggel talalkozok munkaba menet, hogyan kezdjek beszelgetni/ismerkedni vele?

Figyelt kérdés
Azutan, hogy koszonok mit mondjak? Sok ido nincs, hogy beszelgessek vele, hisz csak elmegyunk gymas mellett. Mindig mikor kozeledik egymasra nezunk, de semmi tobb.

2015. nov. 16. 21:37
 1/8 schamuelson ***** válasza:

Garanciát nem vállalok érte, de egy próbát megér.

" (köszönés) Ma is jó napom lesz, hogy láttalak. És mosolyogni rendületlenül!

2015. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ezt a kérdést én is fel akartam tenni pont :D
2015. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, XY vagyok. Mivel szinte minden napom része vagy, gondoltam ideje, hogy megismerkedjünk. Persze csak ha nem bánod. Hogy hívnak?
2015. nov. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
3 hónapja minden vasárnap este egy nagyon bejövős csajjal buszoztam...mivel egyszerre ért be vonatunk, onnan fel a buszra, szinte mindig egymás közelében voltunk arra a 10 percre...ezt múlt héten meguntam...tetszik..csak nézem..utána meg magamat ostorozom, hogy miért nem lépsz?! Most megtettem...láttam, hogy rámnéz, odakacsintottam és mosolyogtam...nevetett és elvette a tekintetét...én nem...megint odanézett a szemembe és elnevettük magunkat...leszálltunk a buszról és erőt vettem magamon..megszólítottam, "Szia, bocs, hogy így ismeretlenül, de holnap egy kv? Nem kell válaszolni, holnap 6 kor itt várlak;)" eljött! :) most értem haza..egész este/éjjel beszélgettünk..wow...szóval hajrá!!!!!!
2015. nov. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4-es! Így kell ezt csinálni! Grat! :)
2015. nov. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es. ha te tökös voltál, most én is az leszek, gratula. remélem nekem is gratulálhattok majd, holnap bedobom magam :D
2015. nov. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos kevés olyan tökös van ezen az oldalon, mint a négyes! :D


Mindenesetre egy kedves megjegyzés, bemutatkozás kezdetnek nem lenne rossz és szerintem nagy erőfeszítést sem igényel.

2015. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. dec. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!