Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy hagyjam el az érzést...

Hogy hagyjam el az érzést hogy milyen rövid az élet?

Figyelt kérdés
17F vagyok, és állandóan az az érzésem hogy milyen gyorsan meg fogok öregedni, mindennel sietnem kéne, kész legyek már holnapra, már is leéltem az életem javát, sitty-sutty és 60 éves leszek mielőtt észbe kapnék. Persze nyilván sokan mondják hogy rövid az élet, de ennyire talán nem. Ezt mi okozhatja? Hogy szüntessem meg?
2016. febr. 5. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Mivel kellene sietned? Milyennek kellene lenned, amilyen nem vagy?
2016. febr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg mit mondjon a szegény kérész (tiszavirág).
2016. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon helyes, hogy ezt érzed, én is ezt érzem. Sokan nem mernek ezzel szembesülni, csak mikor már életük javát leélték, akkor meg már késő változtatni. Legyél azon, hogy kihasználod az életet, mert tényleg hamar elrepül.
2016. febr. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kittikehh00 ***** válasza:
Nem hinném, hogy ezen aggódnod kéne. Az emberek eleve azért születnek meg, hogy éljenek, aztán meghaljanak. Egyébként szerintem csak próbálj ebbe beletörődni, és próbáld felfedezni az apró örömöket az életedben, azokat meg élvezd ki.
2016. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!