Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan emberről, aki brutális és rasszista weboldalakat nézeget?

Figyelt kérdés

Mint például a hiddenlol ( +18, felnőtt tartalom, de abból is csak az erős idegzetűeknek ). Csak saját felelősségre nyissátok meg. Gyerekek, ne nyissátok meg, olyanokat láthattok, ami maradandó sérülést okoz.

Mindennaposak a feldarabolt / szétrobbant ( Szíria, Irak, stb. helyekről ) emberek, a szex és természetesen a rasszista ( fekete és muszlim ellenes ) posztok.

De én magam nem vagyok sem rasszista, sem ennyire brutális, sem pszichopata. Csak egyszerűen megnézem ( tudok nevetni a rasszista vicceket, ugyanúgy mint az engem / minket kifigurázó poénokon ).

Beteg lennék? Mi a véleményetek egy ilyen emberről?


2016. febr. 5. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
perverz
2016. febr. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ommm, nem pont erre számítottam 1#. Szerintem a perverzt másra mondják. Vagy miért lennék az?
2016. febr. 5. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Komoly baj van az ilyen ember fejében. Mások szenvedését nem átérezni, hanem nevetni rajta... ez beteg.
2016. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Első voltam

2016. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok gyerek, de meg nem néznék ilyeneket. Rosszul vagyok tőle.
2016. febr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Már bocsánat, de én sem nevetek a szét darabolt embereken. Azokon azonnal tovább megyek, csak egy pillantásra látom. Sajnos a munkám miatt sokszor láttam már ilyet ( vagy rosszabbat ), úgyhogy már nem érzem át. Ez előny és hátrány is. A munkámban előny, emberileg hátrány.

Ellenben azt mondtam, hogy a rasszista poénokon nevetek. Emiatt lennék beteg?

Senkit nem fogok leértékelni ( de fel pozitívan sem ).

2016. febr. 5. 23:20
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én öcsém neonáci. Szokott egész nevettető vicceket mondani, de tízből csak kb. kettő rasszista. A szétdarabolt emberektől biztos hánynék, de ha téged nem zavar akkor nincs gond. Sok rasszista viccnek van valóság alapja.
2016. febr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is tudok nevetni a jó vicceken, a vicces videókon, legyen bármi a témájuk. De nem akkor, mikor a szemem sarkában széttrancsírozott embereket és éppen kínzott állatokat látok. Ha téged ez stimulál bármire, az tényleg nagyon komolyan bajt jelez. Ha csak jó poénokért járnál bárhová, akkor választhatnád a millió másik, túlkapásoktól mentes oldalt.
2016. febr. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én szoktam ilyen oldalakat nézni,már csak a hírek miatt is,ugye átlag mindent elmismákolnak.Cenzúra stb...

Ez a valóság!Aki ezek elől elmenekül és struccpolitikát folytat,az tipikus modelle a modern nyugativilág "mindentökéletesésrózsaszín" emberének.

Az igazság szörnyű és brutális.

2016. febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ezzel egyetértek veled utolsó.

Ez Szíria, Amerika, Irak, Afganisztán, stb. Ezek elől menekülnek, ezek a menekültek, ezt teszik a menekültek.

2016. febr. 6. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!