Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti nem éreznétek kellemetlenül...

Ti nem éreznétek kellemetlenül magatokat a helyemben? Sőt ti mit tennétek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Minden nap felmenünk a barátomhoz.3hónapja vagyunk együtt.De max tv-zünk vagy ilyesmi.És az anyukája panaszkodik rám,hogy nem segítek neki semmit csak "hancúrozni járok fel" ez nagyon rosszul esett.Lehet,hogy tévedek,de szerintem még nekem nem kötelességem neki takarítgatni nem vagyok én a menye.És attól,hogy kicsit össze van túrva az ágy nem jelenti azt,hogy hemperegni járok fel.És ami a legrosszab,megmondtam a barátomnak,hogy már többet nem mennek fel hozzájuk és nem tetszett neki a dolog.Nem érti meg,hogy nekem kellemetlen.Hogy értessem meg ezt vele? 16/l (a barátom 23)

2016. febr. 7. 07:27
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ne menj oda többet ha nem állnak le ezzel a témával ha meg a barátod nem áll ki melletted akkor hagyd ott őt is a saját magad érdekéből


Hasonló cipőben jártam 21 évesen csak én az akkori "apósjelöltemmel" aki berontott a szobába a semmiből és elkezdett fenyegetőzni, hogyha a lányának valami baja lesz akkor ezmegaz lesz (nem irom le mert kitiltanak a fórumról de nem gyengén kemény volt a fickó)


Ott is hagytam őket a francba de a lány addig könyörgött amig megbocsátottam neki


Hiba volt megbocsátani mert akkor ő nem állt ki mellettem és ez a későbbiekben is azt bizonyitotta, hoyg egy kamuzós lánnyal jártam együtt aztán később még 4 évet

2016. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem vagy a menye,nem kell 2 órát takarítani,de mondjuk egy ebéd főzésébe például nyugodtan besegíthetsz.

Ha felmész,és 2 napig ki se szálltok az ágyból a sráccal,akkor az anyjának van igazsága abban amit mond.

A barátodnak kellene "rendet rakni",anyjával és veled is beszélni,elsimítani a dolgot,ha nem teszi,csak kussol,az elég nagy baj.

2016. febr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Most nézem,mindennap ott "pihengettek",gondolom semmit nem csináltok,kicsit tessék elgondolkodni.

Meg is fordíthatjuk,téged minden nap ott esz a fene,de feltételezem egy poharat nem raktál még arrébb.

2016. febr. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
úristen micsoda anyós :D soha többet ne menj fel hozzájuk :D
2016. febr. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se kell odamenni. A barátod anyja egy tuskó. Ha azt akarja hogy segíts akkor ahhoz barátkoznia kéne, aztán vagy magadtól segítesz, vagy megkér. De csak úgy elvárni.. xd hát ez hatalmas
2016. febr. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Nyithatna ő is. Például beszélgethetne veled és megkérdezhetné, nem lenne-e kedved segíteni neki és közben beszélgetni. Tehát nem rabszolgamunkaként előadni a dolgot, hanem kapcsolatépítésként.

De én azt mondom, ha napokat töltesz ott és eszed a cuccukat, használod a fürdőt, stb, akkor van némi alapja erre, hiszen az ő lakásuk se ingyenhotel. Csak nem jó stílusban közli. A megoldás a barátod kezében van.

2016. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom vannak közös ebédek vagy vacsorák néha. Itt esetleg felajánlhatod, hogy elmosogatsz, a fiúk úgyse szeretik ezt csinálni. De azért ez, hogy csak hancúrozni jársz fel, túlzás az anyjától. És még ha így is van, ne szóljon már bele, mégiscsak a nagykorú fia joga eldönteni, hogy mit csinál szabadidejében. Nameg a barátod anyja is volt fiatal(abb), kétlem, hogy ne lett volna hasonló szituban...
2016. febr. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
46%

Miert segitenel!? Parodhoz jarsz, nem takaritani....

Ha enyire unlogikus, miert zavar teged? Masik dolgban szimplan teved. Es?

Kommunikacioval.

2016. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha vendég vagy, akkor ne menj minden nap és pláne ne feküdj be a házigazda ágyába. Ha pedig több vagy, mint vendég, mondjuk a házigazda fiának a csaja, akkor igenis illik segíteni. Főleg azután, hogy már tád is szóltak. Az a ház nem a fiúdé, hanem az anyjáé, ezt tartsd tiszteletben és ha az a nő elvárja, hogy segíts neki, ha már minden nap ott vagy, akkor segíts neki. Hol itt a gond? Inkább veszekszel a barátoddal, mint hogy odébbtegyél bármit?
2016. febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!