Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy csináljak magamról jó...

Hogy csináljak magamról jó profilképet?

Figyelt kérdés
Kb egy éve nincs profilképem facebookon. Ha lefotózom magam, az egyrészt nem lesz jó kép, másrészt szerintem elég gáz magamat lefotózni, és azt beállítani profilképnek. Meg az is elég ciki, ha valakit megkérek, hogy "te, csinálj már rólam egy képet". Az ismerőseim általában olyan képet raknak ki, ami teljesen random készület és pont jól sikerült... de nekem ilyenek meg nincsenek.

2016. febr. 7. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Az élet kemény, tele van szörnyen nehéz és megoldhatatlannak látszó problémákkal, de tört át a falakat és szólj a mutternak lőjön pár pökcsört rólad :D
2016. febr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
36%

Komolyan elképzelem, ahogy otthon ücsörög az átlag ember és azon gondolkozik, hogyan készítsen profilképet :D

Afrikában meg éheznek vágod? :D :D

2016. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Próbálj ki egy szelfit Merkellel.
2016. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ezeken jót röhögtem, köszi :D Komolyra fordítva.. nekem se ez a legnagyobb problémám, de nem csak a legégetőbb problémákkal lehet ám foglalkozni. Igen, szeretnék egy normális profilképet.
2016. febr. 7. 11:20
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Ha lány vagy akkor dobd ki a csöcsöd, görnyedj be, told ki a segged, kaccsints és smárolj a levegővel. Ha fiú akkor meztelen felsőtesttel pózolj a konditeremben lévő tükörben lehetőleg pálcikalábakkal.
2016. febr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Jó, az első 3 komment vicces volt, de elég. Nem akarok pózolni, játszani az agyam, semmi. Csak egy normális, jó profilképet kitenni. Ennyi.
2016. febr. 7. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs azzal baj, ha szelfit nyomsz profilképnek, csak normális fejet vágj rajta ne vigyorogj mint egy tejbe tök, meg ne is fenyíts rá, mint egy pitbull :D

És ha bónuszként a háttérben rammsteinre vereti épp a nagymamád, akkor hatalmas sikere lesz meglátod :D

ja és a megfelelő idézet is...pl: "Az élet kemény, de én is" stb. :D

2016. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha van olyan barátod/barátnőd/haverod, akit megkérhetsz, kérd meg nyugodtan. (Bár én mondjuk szüleimet szoktam. :D ) Mindenesetre nyugodtan el lehet sütni mosolyogva, nevetve, hogy "Csinálnál rólam egy normális fotót? Tudod, fb-ra kellene. (nevetés) Jó, igen, a fotós hozott anyagból dolgozik, de azért megpróbálod?"
2016. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs abban semmi ha készítesz pár szelfit magadról és amelyik a legjobban sikerült, azt kirakod. Ha nem akarsz olyan mesterien beállított képet akkor ha pl pesti vagy, akkor készíthetsz egy képet mondjuk a Lánchídnál, úgy hogy látszódjon a háttérben és már rögtön nincs mesterkélt kinézete.
2016. febr. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok, és nem vagyok kigyúrt. Tehát az edzőtermi pózolás meg a "cs_cskitevés" nem játszik. Csak egy átlagos, normális profilképet szeretnék, ami nem gáz.
2016. febr. 7. 11:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!