Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális dolog, hogy 20...

Az normális dolog, hogy 20 éves koromra elegem van az életből és már csak olyan életre vágyom, hogy elmondhassam magamról, hogy "elvagyok csendesen"?

Figyelt kérdés

#életkor #egyedül #prostituált #élet #depresszió #csendes #színvonal #besokallás #nekem már mindegy #van hogy k i b a sz az élet az emberrel
2015. szept. 16. 18:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. Mai világban már nem is csodálkozom ezen.
2015. szept. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
És mi ennek az oka? Mert szerintem még fiatal vagy ehhez :D
2015. szept. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Mit jelent az pontosan?


Az is lehet, hogy csak introvertált vagy, és ez az oka.

2015. szept. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem az introvertáltság nem egyenlő egy minor depresszióval.

Én introvertált vagyok, nehezen szocializálódok, illetve imádok egyedül lenni. Sőt szükségem van egyedüllétre, magányra. SOkszor kimerít az emberekkel való találkozás.

Most 3 év óta először megismertem egy lányt, elhívtam randizni. Próbálok nyitottabb lenni, sportolni, kijárni ide-oda.


Szerintem a kérdező minor depresszióban és szorongásban szenved. Érdemes lenne felkeresni egy pszichiátert vagy pszichológust. Nekem sokat segített a szorongásomon. Sőt talán a gyógyszer gyógyított ki amit adott. (Már abbahagytam pár hónapja)


Illetve még nagyon fontos, hogy legyen célja az embernek. Tényleg 20 évesen én is ilyen céltalan fosdarab voltam visszaemlékezve... és kb 5 év kellett mire felhoztam magamat. Most már nagy céljaim vannak, és tettem is eléggé sokat a megvalósításukért. A csendes élethez ugyanis anyagi biztonság kell, ahhoz pedig tanulni, vagy vallálkozni. Nagyon ott kell lenni fejben és testben is, hogy elérjük a célokat.

2015. szept. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 opened paradise ***** válasza:
Én is mindig olyat akartam. Nem fényűzés,csak egy normális élet.
2015. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem a kérdező "elegem van az életből" jellegű csendes élete nem pont erre utalt.


Persze én is elüldögélnék egy erdei kis faházban távol a világ zajától, menekültektől, politikától, cigóktól, munkától, főnököktől, egyetemtől, felelősségtől stb...


Csak aztán rájössz, hogy qrva éhes vagy, enned kell, meg kell kapálnod a kertet, elmenni horgászni, gyűjtögetni, vadászni, fát hordani stb... és ott vagy, hogy dolgozol éjjel nappal mind a vadbarom, csak hogy valami jusson vacsorára az asztalra.


Megsúgom, itt süllyedhetünk depresszióba elég könnyen a luxus nyugati kis életünkben. Mert garantálom, hogy a legszegényebb 1millió magyarnak is 1000X jobb sorsa van, mint mondjuk egy polgárháborús iszlám országban, ahol agyönlövik a szeretteidet és szétbombázzák a házadat.


Szóval a picsogás helyett tessék megemberelni magunkat.

2015. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem 20 évesen még "meg kell váltani a világot", de több hasonló korú barátunk van így.

Ennyi leírásból ez lehet egyszerűen egy élethelyzetre adott korrekt válasz és depi is.

Kedves Kérdező, szerintem cizelláld egy kicsit a kérdést

2015. okt. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36 évesen ugyanerre vágyom! De nekem azért megvolt a pörgés, a nagy álmok, azok felépítése és összeomlása.
2015. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

...és 36 évesen kiégtél? Azért az baj. Ne csessz fel, 36 évesen még előtted az élet. Komolyan, akár még új egyetemet, szakmát is kezdhetsz, sohasem késő új dolgokat megtanulni.

36 évesen simán lehet még váltani. Adj el mindent a francba és kezdj új életet valahol máshol, valami teljesen mást.

Kiégtél a munkában és úgy érzed vége, ittragadtál örökké, semmi nem valósult meg az álmaidból? Elég szomorú... ha 50 lennél még oké... de 36 vagy...

2015. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Valójában elkezdtem egy új egyetemet, és eladok mindent, és tényleg el fogok menni. De úgy érzem, nagyon kevésre vagyok képes ahhoz képest, amit már egyszer bizonyítottam, és nem is vágyom sokra, mert az egy spirálba hajszol.
2015. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!