Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Emberek, hogy élhetnek ilyen...

Emberek, hogy élhetnek ilyen hülye nevekkel?

Figyelt kérdés

Most komolyan a szülők direkt tolnak ki néha a gyerekeikkel? A munkámból kifolyólag annyira sok hülye nevű ügyféllel hoz össze a sors, hogy hihetetlen...

Ti odafigyeltek a névválasztásnál arra, hogy jól csengjen a vezetéknév + keresztnév? Vagy sokan a cuki neveket részesítitek előnyben? Pl. Édes Napsugár


Vagy ha épp neked van gáz neved, számon kérted a szüleidtől, hogy ezt most MIÉRT ÍGY KELLETT? :D



2016. febr. 11. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szülei odafigyeltek, a nevem jól hangzik. A gyerekemnél én is figyelni fogok erre.

De valaki saját magával is képes kitolni, például házasodik és felvesz egy hattagú nevet, szavanként minimum három szótaggal.

2016. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 opened paradise ***** válasza:
100%

Szeretem a nevem,de ritka és mindig eldünnyögöm a bemutatkozást.

Mert különben jön a:

"Ilyen név van?"

Nem,szopatnak 21 éve.

"Nem xy?"

De,elrontottam a saját nevemet.

De a best:

"Te dj vagy?"

....headshot...

2016. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik híroldalon olvastam furcsa vezeték- és keresztnevekről, ill. kombinációkról, s a cikk alá Disquson beírt egy Mezei Virág nevű lány, hogy az ő szülei is meglehetősen trollok voltak. Vicces volt.


Az én polgári nevem eléggé béna. A vezetéknevemet bugyutának találom, és mellé megkaptam a generációk óta tradicionális keresztnevemet is, ami meg hivatalosan és becézve is röhejes. Együttvéve meg... hadd ne írjam le. Ami azt illeti, bemutatkozáskor szeretem NEM üvölteni a nevemet, ne nagyon hallja meg senki.

2016. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Hát ez most kicsit spirituális lesz, én úgy tudom, hogy születése előtt azt a nevet rezgi át a gyerek a szüleinek, amelyik rezgésre neki majd szüksége lesz. Mert van névvel kapcsolatos számmisztika is, és abból valamennyire kikövetkeztethető a sors is, hogyha a betűknek számokat feleltetünk meg. Meg például ugye ez karmához is köthető, mert pl vagy valami furcsa, szokatlan névvel való élést akart megtapasztalni a szellem az adott inkarnációjában - vagy viccesek a reackiók, vagy esetleg- ő is kigúnyolhatott valakit előző életében a neve miatt. Vagy pedig szimplán csak egyedi akart lenni. De amúgy gondolom, meg akarták tapasztalni, milyen egy érdekesebb v kevésbé szerencsés névvel együtt élni, hogy abból is tanulhassanak, fejlődhessenek.
2016. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gazell válasza:
Chhh... Hédi! Komolyan... és akkor hadd ne mondjam a második felét, ez annyira gáz... Skolasztika...
2017. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!