Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én érzem nagyon kínosan...

Clay Morrow kérdése:

Csak én érzem nagyon kínosan és kellemetlenül magam ha valakivel interneten beszélek és nem ír vissza, de megint kéne írnom neki, hogy vegyen észre?

Figyelt kérdés
Tehát, beszélek valakivel, írok egy választ és várok a válaszára.. Közben eltelik 5 perc. Eltelik 1 óra. Eltelik 2 nap és nem válaszol. De se azt, hogy most nincs kedvem beszélgetni, se azt, hogy nem érek rá, se azt, hogy nagyon nem akarok többet soha beszélni veled. Ilyenkor mit kell csinálni? Szarjam le és kész vége? Vagy írjak két-három üzenetet is, hogy mi a f-asz van? Én ilyenkor nagyon kínosnak érzem, hogy folyton kell írogatni, hogy egy válaszra méltassanak..
2016. febr. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kíváncsi rád. Ha érdekelnéd, visszaírna azonnal.
2016. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, és olyankor mi van mikor ő ír rám, válaszolok és erre szublimál?
2016. febr. 11. 21:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne vedd ennyire komolyan ezt, lehet 20 másik emberrel beszél még közben vagy valamit csinál, eleve vissza se írna ha nem akarna beszélni.
2016. febr. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!