Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki intéz egy kérdést...

Ha valaki intéz egy kérdést felétek hogyan vakarjátok le?

Figyelt kérdés
ha valaki intéz felétek mondjuk akár egy társaságba olyan kérdést amit már mondjuk lehet illene tudni, de nem tudjátok a választ, és nem akartok hülyeséget mondani hogy ki röhögjenek, vagy csak szimplán nem tetszik a kérdés, vagy személyes és nem akartok rá válaszolni, hogyan hozzátok ki magatokat a helyzetből ?
2016. febr. 12. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Én elviccelem és témát váltok többnyire bejön.


Mivel szűz vagyok 23 évesen(lány). Így ebből adódnak sokszor a kellemetlen kérdések.

Például sokszor kérdezik,hogy hány pasival voltál?( óóó vagy 100-zal aztán elnevetem,mondom te? és máris ő is poénosan veszi -én meg 101-el :D)


Mondjuk akik közelebbi barátaim ők tudják mi a szitu és nem kérdeznek ilyet. Akkor van gáz ha 1-2 új ember is van a társágban és ők kérdeznek rá én kamuzok vmit,de volt mikor nem tudtam mit és barátnőm kimentett a kellemetlen szituból.

2016. febr. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy mi az a kérdés amit illene tudni.

Pl. ha egy jelentős történelmi eseménnyel kapcsolatos, vagy bármi más általános műveltséggel kapcsolatos a kérdés, akkor az égés, és még poénnal sem lehet kimászni belőle.

Személyes dolgokkal kapcsolatban pedig úgy vagyok, hogy nem "illik" tudni, és nem vagyok köteles válaszolni.

2016. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerűen válaszolok, ha meg nem tudom, akkor meg mondom, hogy nem tudom. Mit titkoljam? Ez van. Ő se tudja, azért kérdezi, hát nem? :D
2016. febr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vagy annyit mondok, hogy "bocs, de ez magánügy", vagy ha nem személyes jellegű, akkor annyit, hogy"nem tudom".

Minek ezt túlragozni? Senki sem tud mindent. Ahogy előtte is írták, aki kérdezi, az sem tudja, különben minek kérdezné? Azért, hogy téged lejárasson? Akkor nem kell abba a társaságba járni, ráadásul számtalan kérdés van, amire te tudhatod a válasz, ő meg nem.

2016. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, illene valamit tudni.

Ilyenre megmondom, nem tudom.

Ha ilyen kiröhög, szegényke nagyon buta.

Nem tetszik kérdés? Nem tudom. Kérdésfüggő.

Nálam ilyen nincs de van olyan mikor válaszadás előtt megkérdezem, miért kérdezte.

2016. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Sajnos nem tudom, de én is szeretnék róla többet megtudni."


Mitől volna jobb okosnak mutatni magam, ha nem vagyok az, másnak látszani, mint aki/ami vagyok? A kívülállók lehet, hogy beveszik, de én élek magammal egy bőrben, nem hinném hogy jobb lenne megkapni magamtól, mennyire képmutató vagyok...

2016. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!