Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Jehova...

Mi a véleményetek Jehova tanuiról?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki megvan győződve róla, hogy szerinte egy igaz vallás akárki akármit mond róla. Szoktunk beszélgetni a vallássáról, nem térít mielőtt előre mondják többen, de én nemigazán hiszek ilyenekben. Nektek mi a véleményetek? Ha nem nagy fáradság, kíváncsi lennék a nemetekre és a korotokra és ha megosztanátok miben hisztek. :)
2016. febr. 12. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Agymosott szektás barom az összes.


25 éves csillámpónifing.

2016. febr. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Szekta. A hiszékeny, buta emberek fejét jól át lehet mosni a maszlagukkal, ha valaki elkezdi, én onnantól nem ismerem (kétszer történt ez meg környezetemben). Amúgy nem is izgatna, de valahogy lételemük, hogy térítsenek, legalábbis akiket én ismerek, azt meg végképp nem tűröm.


28/N

2016. febr. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
melyik vallás nem hiszi magáról, hogy az az igazi?
2016. febr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon nem csípem a jehovásokat. Volt egy kollégám ugyhogy gyakorlatilag évekig voltam egy légtérben egy jehovással. Egy dolgot kérdeztem tőle ezzel kapcsolatban: mondom neki hogy vallással nem lehet házalni. Erre ő kb 1 óra alatt kifejtette úgy hogy nem tudtam meg miért de nekik lehet. Amúgy az egyik legg jellemtelenebb ember volt annak ellenére hogy őt várta a halál utáni élet én meg örök kárhozatra vagyok itélve.
2016. febr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Clark Kent.. ***** válasza:
75%
agymosottak
2016. febr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Egy olyan világot képzelnek el, ahol minden szép és jó. Álomvilág, ahol élnek.

Nem hiszek semmiben.

2016. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Felőlem mindenki abban hisz amiben akr,csak engem hagyjanak békén!!

Baromira idegesítő amikor utazok a buszon/vonaton vagy otthon vagyok és jönnek Jehova tanui és zaklatnak!

Nem hiszek egyik vallásban sem,és ha zaklatnak akkor csak utálni fogom őket


20/n

2016. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Blade Bone ***** válasza:
45%

Nem igazán hiszem el ezeket az újvilágos dolgokat amikről mesélnek mindig, de jól el lehet velük beszélgetni mindenről és én nem mondanám egyáltalán, hogy ragadósak meg ilyesmi, mert tiszteletben tartják mindig amiket mondok nekik. Egyébként nem értem milyen vallásról is beszélünk, mert ők csak is kizárólag a Bibliát tanulmányozzák azokkal az emberekkel, akik hajlandóak időt szánni erre..

Múltkorába arról meséltek pont, hogy sokan mennyire ellenszevesek velük szemben.. pedig ha belegondol az ember, az egyházak papjai, meg nem tudom kik dolgoznak még ott, ők tényleg sosem veszik a fáradtságot még arra sem, hogy meglátogassák az embereket, semmit.. Jehova tanúi viszont igen, ráadásul a saját pénzükon, nem kérnek adományokat, nem várják el hogy csatlakozz közéjük, valamint nem is kötnek valláshoz, hogy pl te most csak is katolikus lehetsz meg mittudomén.. Náluk ilyenek nincsenek és mégegyszer megjegyezném, hogy ők az egyházakkal szemben, csakis a Bibliából "tanítanak"


Szóval a véleményem az lenne, hogy szerintem nem rossz emberek ők, csak abból kell kiindulni, hogy ha pl neked is van valami fontos dologról tudomásod, te is igyekszel azt megosztani másokkal is, hogy ők is tudják..

2016. febr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Sosem veszik a fàradsàgot, hogy meglàtogassanak".


Még szerencse.

Pont ez az idegesítő a Jehovàkban.

Màsra se vàgyom, hogy vadidegenek kopogtassanak, s beszélgessünk olyan témàról, ami csöppet sem érdekel.

2016. febr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!