Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bölcsészkaron vagy Társadalomt...

Bölcsészkaron vagy Társadalomtudományok közül mit érdemesebb tanulni?

Figyelt kérdés
Mi az,amit legjobban lehet hasznosítani?

2016. febr. 13. 20:52
 1/5 anonim ***** válasza:
3%

Le leszek pontozva, de a bölcsész diplomát kb. semmire.

Biztos lesz majd valaki, aki rávágná, hogy egy ismerőse milyen jó helyre került be ilyen diplomával. Ezt megelőzném most: ez egyetlen eset. Az évfolyamtársai nagy része nem tud érvényesülni és amíg ők vannak többségben, addig rossz döntésnek bizonyul a bölcsész kart választani.

2016. febr. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Az előző válasz egy tipikus tudatlan sztereotíp válasz. Én bölcsészkarra járok (angol szak), és a legtöbb embernek itt konkrét tervei vannak. Nincs olyan diploma, amire ne lenne valahol kereslet, leginkább a nyelvszakokat ajánlom, azokkal lehet a legjobban elhelyezkedni.
2016. febr. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

# 2

Tudod mit lehet csinálni a tervekkel? Kitörölni a segged...

Nem tudsz megtervezni egy életet vagy karriert.

2016. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Elég ellentétes válaszok,és mindegyiket lepontozta valaki,de azért köszönöm a válaszokat.:) sokkal többel nem lettem gazdagabb úgy érzem :D
2016. febr. 14. 22:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy érzem, hogy az én válaszom többet számít, ugyanis én bölcsészkarra járok, és én belülről látom a dolgokat a bölcsészeket lenéző természettudományosokkal ellentétben. Ha érdekel, szerintem próbálj csak meg egy nyelvszakot, az mindenképpen piacképes. :)
2016. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!