Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a lányok...

Mit csináljak, ha a lányok szóba se állnak velem azért, mert csak 160 centi vagyok? 13,5/F

Figyelt kérdés
13,5 éves vagyok, fiú. A suliban általában minden lány nagyobb nálam, a fiúk jó része is.. 160 centi vagyok, ami nem számítana annyire alacsonynak, de minden lány magasabb nálam, és ha próbálnék valakivel szót váltani vagy bármi, akkor kinevetnek stb., és ezért már nincs is önbizalmam odamenni.. Fiú barátaim sok van, velük jól elvagyok. Saját testsúllyal edzek, hogy kondiba is legyek, alapvetően egész jóképű vagyok, külsőleg csak annyi problémám van, hogy alacsony vagyok. Belsőleg is vicces, mindig mosolygok, és próbálok mindenkinek segíteni. Hiába mind ez, csak a magasabb srácokkal állnak szóba, mert ciki ha én vagyok a kisebb. Értelmetlen gondolkodás mód, de sajnos ez van. Tudok valamit tenni?

2016. febr. 19. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia, csak azt tudod tenni, hogy elfogadod magad, mert ha nem, ezt sugárzod kifelé is.

Még simán nőhetsz, szóval ne add fel. Remélem, nem dohányzol, mert az nagyon durván befolyásolja a növésben lévő fiatalokat.

Ha jó egyéniséged van, jó fej vagy, rendes vagy, hidd el, hogy találni fogsz magad mellé való lányt. Egyébként nem tudom, te milyen suliba jársz, mert én 155 centi vagyok (lány) és nem érzem magam törpének azért :) csomó velem egymagas lány van, szóval rossz helyen keresgélsz :)

2016. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, nem iszom. Alkalmanként szoktam vízipipázni,(több hónaponta, ha összegyűlik a társaság)és azt se dohánnyal, szóval az nem oszt nem szoroz. Ebben az iskolában valahogy mindenki magas. Egyébként én emiatt nem vagyok szomorű, vagy ilyesmi, inkább csak nem értem, hogy miért ciki ha alacsonyabb vagyok, és esélyem sincs egy lányhoz odamenni?
2016. febr. 19. 15:03
 3/10 anonim ***** válasza:

Keress egy alacsony lányt. Biztosan nem csak nálad magasabbak vannak.

Sok 150 cm körüli lány van.

2016. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként nem lehet a lányokra haragudni, akik tőlük magasabb férfiakra vágynak. Ez kb. ugyanolyan, hogy sok férfi meg tőle vékonyabb lányra vágyik, szóval nem szereti egy fiú, ha a lány karja vastagabb, mint az övé és ez tök normális egyébként. Vagyis inkább ösztönös tulajdonság.

Egy nőnek attól férfias az a fiú, hogy magasabb, erősebb nála, így érzi magát biztonságban mellette.

2016. febr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem felvágásból, de hiába nagyobbak a fiúk nálam tiszta véznák, simán felkapom őket. Csak páwa mindegyik, tesi órán is rosszul vannak 5 kör futástól...
2016. febr. 19. 16:54
 6/10 Vikipam válasza:
Fiatal vagy még, a fiúk később érnek mint a lányok. Volt kilencedikben egy 160cm fiú osztálytársam. Két év múlva 178cm lett. Ha meg még se fogsz megnőni hidd el, ha te elfogadod magad és nem zavar, akkor a lányt se fogja.
2016. febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Szia. Én is annyi idős vagyok mint te 168 cm de láns. Apukámtól örököltem a magasságom csak ő 180.. Valahány...

De ő teljesen máshogy nőtt mint én.. Én már oviban is magas voltam.... Ő meg még álltalános suliban alacsony volt kissebb mint én. Ő még felnőtt korában is nőtt (de már megállt a növésben) Szóval ne keseredj maradj ilyen a belső tulajdonságaidban és lehet 2-3 év múlva már magasabb leszel mint sok osztály társad.

2016. febr. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

13 évesen még nagyon korai csajozni.Meg vizipipázni se kéne.Nem tudom,miért hiszik azt a mai 13 évesek,hogy ebben a korban normális inni,dohányozni stb.Nekem ez akkor még álmomban sem jutott volna eszembe.Majd ráérsz a középiskolában csajozni,ott is inkább 17-18 évesen

Amúgy még sokat fogsz nőni

2016. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem dohányzom, ugyan is nem dohánnyal gőzölök. :) És abszolút nem iszom, semmi önkárosító dolgot nem csinálok, az, hogy 4 hónaponta vízipipázok nem dohánnyal, nagyon elhanyagolható, emellett sportolok rendszeresen, tanulmányi eredményeim se rosszak, szóval kérleg engem ne alacsonyíts le azokhoz, akik cigiznek, meg minden hétvégén részegek.
2016. febr. 21. 16:22
 10/10 A kérdező kommentje:
És nem feltétlen csak csajozásra értettem, szimplán barátkozásra.
2016. febr. 21. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!