Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit írjak az időkapszulámba? 14L

Mit írjak az időkapszulámba? 14L

Figyelt kérdés
Az ofőnk kitalálta, hogy írjon mindenki időkapszulát, amit majd 10 év múlva az osztálytalálkozón megkapunk, és kibontunk:D Én azonban nem nagyon tudom mit is írhatnék bele, valami olyasmit szeretnék ami akkor jól fog esni, mosolyt csal az arcomra, s ha kell reményt ad, és felsegít, ami kellemes meglepetésként ér. Szerintetek mi legyen benne? Ti mit írnátok?:)

2016. febr. 22. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi ezt anno ofő órán csináltuk , és a pillanatnyi gondolataimat írtam le. 8.-ban meg anno olyat csináltunk, hogy arról lehetett írni aki akart, hogy mi az, amit el akar érni 5 év múlva, és hogy az osztálytalin csekkolni, hogy elérte-e a kitűzött célt.
2016. febr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Írj arról hol szeretnél tartani 10 év múlva. Mik a jelenlegi rövid közép és hosszú távú céljaid. Mi bánt és mi okoz örömet.
2016. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A vágyaidat, álmaidat. Aztán megnézed, hogy mi valósult meg belőle.
2016. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:) Esetleg arra nincs ötletetek, hogy mit tudnék írni, ami majd felvidítana akkor, ha esetleg szomorú lennék? Tudom, hogy ezt nekem kéne tudnom, de semmi nem jut az eszembe:(
2016. febr. 22. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, 24 évesen kb. azt fogod gondolni magadról, mennyire kis hülye és tudatlan voltál még. Ne "felvidítani" akard a 24 éves jövőbeli önmagad, inkább írd le az érzéseidet, a problémáidat, az álmaidat.
2016. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
76%
Ha vannak jó barátaid az osztályban, akkor írj egy közös, viccesebb emléketekről, felvidít majd. :)
2016. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én betennék egy üres lapot, és ha elégedetten "olvasnám" 10 év múlva azzal a tudattal, hogy az elkövetkező 10 évre is ugyanezt üzenném jövőbeni énemnek, akkor tudnám, hogy nem tértem le az utamról.

De ez én vagyok.


"Esetleg arra nincs ötletetek, hogy mit tudnék írni, ami majd felvidítana akkor, ha esetleg szomorú lennék?"

Kedves én 10 év múlva!

Ha most vidám vagy, ne is lapozz tovább.

*összehajtogatott papír következő lapja*

Tekintve, hogy fogalmam sincs, hogyan fogok örülni 10 év múlva, nincs különösebb ötletem. Feltettem a kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra ( http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__76024.. erre jött egy marha, aki először valami idióta nihilista elgondolással traktált, aztán azt tanácsolta, hogy írjam a következőt:

Kedves én 10 év múlva!

Ha most vidám vagy, ne is lapozz tovább.

*összehajtogatott papír következő lapja*

Tekintve, hogy fogalmam sincs, hogyan fogok örülni 10 év múlva, nincs különösebb ötletem. Feltettem a kérdést a gyakorikerdesek.hu-ra ( http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__egyeb-kerdesek__76024.. erre jött egy marha, aki először valami idióta nihilista elgondolással traktált, aztán azt tanácsolta, hogy írjam a következőt:

...

És így tovább. Ha akarod, még akkor is írhatod, amikor már eljő az olvasás ideje. ;)

A nosztalgia, ha néha keserédes is, mosolyt csal az arcra.

2016. febr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi is csináltunk ilyet, aztán 10 év múlva sőt utána sem volt semmilyen osztálytalálkozó. Az időkapszula is odaveszett.

Azt írd bele, hogy mik a céljaid, amiket 10 év alatt szeretnél teljesíteni.

2016. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!