Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem értem ezt a fiút, miért...

Nem értem ezt a fiút, miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni tőletek,hogy régen mikor 17 voltam találkoztam egy velem egykorú fiúval akibe szerelmes lettem ,de sikerült barátsággá alakítani és évekig egy jó kapcsolatot,barátságot ápolni.Bár az elején volt testiség és vonzalom is mindkettönk felől,de nem tudtam volna elképzelni vele egy kapcsolatot,mert ő nem tudta volna lekötni magát.Most pár év kimaradt nekünk mert elköltöztem,de én már annyira éreztem a beszélgetések hiányát,hogy felkerestem aminek nagyon örült.Két napig csodálatos dolgokat mondott rólam,hogy hogyan emlékszik rám és még az is kiderült,hogy szerelmes volt belém.Jelenleg komoly párkapcsolatban élek így nem lépek felé,de az érzéseimet felkavarta,mert ezt nem tudtam.Ha akkor elmondja...2 nap kedvesség után egyszer csak nem írt. Aztán megírta,hogy ő nem ér erre rá,de érdeklem őt,majd keres. Miért csinálta ezt? Miért volt olyan kedves és mondta el mit érzett felém és bókolt nekem? Miért nem ír most? Szeretném ha a barátság megmaradna,de én most először nem értem őt. Csak normális válaszokat várok. 28/L

2016. febr. 24. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Megnézte, hogy kapható vagy-e. Pont úgy mint régen, most sem akar semmi komolyat, legalábbis tőled nem. Így hát bedobta a varázsszavakat (szerelem, bókok) és várta a hatást, hogy letérdelsz-e elé. Nem tetted meg 2 napig, harmadnapra megunta, lelépett. Nem érdekled. Csak szexet akart volna.
2016. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Lehet igazság abban amit írsz,de... Nagy távolság van most köztünk így csak telefonon beszélgettünk.Igaz történt ami történt régen,annak ellenére barátok voltunk és sokszor mellettem állt.Ez bonyolítja nálam a dolgokat,bár úgy érzem tényleg csak szórakozott velem ebben a 2 napban,de ez mire volt neki jó? Régen ápolta a lelkemet most meg tönkre tenné? Ez hol jó neki?
2016. febr. 25. 00:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig van valami hátsó szándék... Néha magamon is észreveszem...
2016. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!