Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit akarhat egy kedves,...

Mit akarhat egy kedves, értelmes, helyes fiú, egy ronda, buta lánytól?

Figyelt kérdés
2016. febr. 25. 17:36
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsó!Örülök,hogy ezt leírtad!Velem is ugyanez a helyzet.
2016. febr. 25. 18:12
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá későbbiekben már csak azon gondolkozhatsz, hogy "mit akarhatott", mert ezzel a hozzáállással eléggé eltudod cseszni a dolgokat. Attól, hogy te rondának meg butának titulálod magad meg egyéb hülye jelzőkkel attól még más láthat szépnek és jónak.
2016. febr. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Én 10-ből 9 lányt szépnek tartok. Szerintem rólad sem vélekednék másképp.
2016. febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

10-es:Engem érdekelt,én is voltam így. :)

Lehetséges hogy a fiú ízlése más mint a többieké akik csúfoltak és hiába vannak rossz tulajdonságaid(mindenkinek vannak egyébként is) és vagy rossz tanuló,egyszerűen lehet hogy sokkal értékesebb vagy mint azok a lányok akik nyomulnak rá :)

3-as voltam.

2016. febr. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez a tipikus női hülyeség, hogy semmi sem jó. Ha ronda a fiú, akkor nem kell nektek, ha meg jóképű akkor az a baj :D
2016. febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ő nem tart butának és rondának. De miért lennél az egyáltalán? Van okod ezt gondolni magadról?
2016. febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
szexet .
2016. febr. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én is voltam hasonló cipőben. Nálunk egyéb problémák is voltak (másik városban lakott stb.), de máig bánom, hogy úgy fogtam fel, mint te. 23 leszek idén, de mai napig ez az esetem jut eszembe az elszalasztott lehetőségekről. Van egy fiú, illetve volt, aki helyes volt, udvarias, lovagias, kedves, és átmentünk barátságba. Pedig eleinte tetszettem neki, és én nem direkt friendzone-oltam, csak nem akartam elhinni, hogy tetszem neki. Én is kövérnek tartottam magam, a saját osztályomban nem voltam menő, mások is kövérnek tartottak. Utólag visszanézve a képeimet: abban az időben sokat fogytam, de ez akkor nem tudatosult. (Mert megnőttem, és azért, nem pedig edzés hatására.) Ettől még vékony nem lettem,d e később a fiúnak lett egy barátnője. Ő is egy teltebb (nem kövér!) lány volt, úgy látszik, ez tetszik neki. Máig bánom, hogy nem hittem el.


Valaki azt írta, hogy alázatot vagy mit akar. (Magyarul azért jönne össze veled, mert hálás és ragaszkodó lennél.) Nem mondom, hogy ez kizárt, de ha így van, akkor még mindig szakíthatsz vele. Nem kell előre eldöntened, hogy milyen lenne, ha járnátok. Ha nem tetszik, szakíthatsz. Neked megvan a lehetőséged, az enyém elszállt, használd ki.

2016. febr. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!