Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig lehet céltalanul élni?

Figyelt kérdés

Meddig van értelme változtatni,és meddig van értelme küzdeni?

Én már most 27 évesen úgy érzem,hogy lemaradtam sok mindenről,és egyre rosszabb lesz csak.

Nem igazán találom a helyem a világban.A napok ugyanolyanok,semmi értelme az életemnek,és csak egyre öregebb vagyok...

Nem is értem,hogy miért kelek fel minden nap...


2016. febr. 26. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hujúúújj, nem is gondolnád, hogy meddig . Akár 50 éves korodig is, míg nem rájössz, hogy most jött el az idő és lépni kell, változtatni az életeden .
2016. febr. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 elwera ***** válasza:
50%

Ja te nagyon öreg, iratkozz inkább be egy suliba.


A szomszédom egy 92 éves bácsi. Kár hogy nem ismered, tőle tanulhatnál jókedvet. Most épp könyvet ír az életéről, a katonaságról, a régi rendszerről, a munkájáról. Ő egy temperamentumos, mosolygós, jóképű olasz pasi, aki minden helyzetet pozitívumként élt meg, mindig úgy érezte hogy szerencséje volt, hogy jó helyre került. Érdekes mód agyilag így 92 évesen is toppon van, nem felejt el semmit és netezni is szokott. Nyáron a telkén horgászik és napozik. Egyszer nem hallottam még őt szenvedni, pedig egyedül él, meg hát cseppet öregebb mint mi :D

2016. febr. 26. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdj el valamivel foglalkozni, ami érdekel.

Dolgozz,tanulj,új hobbi.

Senki más,csak te változtathatsz.

Meddig lehet céltalanul élni?

Ha van miből, akkor bármeddig.

2016. febr. 26. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bármeddig. Ha nincs tudatos célod is tapasztalsz s fejlődsz s tudsz boldog lenni.

"Meddig van értelme változtatni"

Ez jövőbeli céltól függ. Számító dolgokban bármeddig.

"meddig van értelme küzdeni?"

Ez hihetetlen nagy általánosítás.

Változtass élet rendszereden. Keresd élvezetet mindenben.

Írj ha kell segítség valamiben.

2016. febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ameddig akarsz. Leélheted céltalanul az egész életed hogyha akarod. Ha viszont nem tetszik így akkor csak el kell határoznod magad.
2016. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!