Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korig...

Szerintetek hány éves korig normális gyerekeknek való játékokkal játszani (pl Barbie), játszótérre menni, ugrálóvárakra felmenni, stb?

Figyelt kérdés

Én sajnos nagyon korán abbahagytam az ilyesmit. A régi osztályomban volt, aki már 9 (!!!!) évesen cikinek tartotta a babázást, és mindenki nagyon gyorsan fel akart nőni. Engem meg sajnos akkoriban még eléggé befolyásolt mások véleménye, ezért szerintem már 10-11 éves koromban abbahagytam az ilyen dolgokat, vagy még korábban, és ezt most eléggé bánom.

Szerintetek mennyi ideig normális, hogy valaki ilyeneket csinál, és játszik?

14L


2015. jún. 1. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ameddig jólesik
2015. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

ez a baj ezzel a generációval, hogy elfelejtenek gyerekek lenni. amikor már a 12 éveseknél is a cigit látom és a pasizás/csajozás érdekli őket, akkor tényleg örülök, hogy nekem normális gyerekkorom volt.

kérdező, én 20 éves vagyok és a mai napig néha megnézünk 1-1 mesét a barátommal. A kertjükben van hinta , azon is sokat szoktunk "hintázni".

Színezni is szoktam néha .

Szerintem csinálj úgy mindent, ahogy neked jól esik.

Persze bizonyos határokon belül. pl az ugrálóvár sokszor korhatáros, vagy játszótéren se illik foglalni a játékszeret a kicsik elől.de a mi osztályunk egész általánosban járt ki a közeli játszótérre, jól elvoltunk,nem zavartunk senkit. persze akkor is voltak nagyvagányak akik elvonultak rágyújtani és panaszkodtak, hogy ez milyen gyerekes. na pont ezek tartanak ma ott, hogy esetleg börtönben ülnek, vagy 10en évesen lettek szülők.bár ez csak az én példám, lehet rossz osztályt fogtam ki.:D

De nem látom okát, hogy miért ne játszhatnál otthon vagy a barátaiddal pl társasjátékkal, ami esetleg gyerekeknek is való.

Mesét is nézhetsz még szerintem nyugodtan.

Engem volt amikor megszóltak a szüleim, de úgy gondolom, hogy attól még viselkedhetek felnőtt módjára, dolgozom tanulok stb.. attól még nem leszek gyerekes mert nem mindig a lövöldözős filmeket szeretem nézni

2015. jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem 10 a max.
2015. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Nekomimi* ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval... ameddig jólesik.

Ez nem egy korhoz kötött dolog. Ha 14 évesen úgy érzed, hogy mennél hintázni , vagy szeretnél babázni, akkor tedd azt és jegyezd meg, hogy ebben semmi ciki nincs.


Személy szerint azt tartom cikinek, amikor egy 13-14 éves kislány, mert kislány már bulizni jár, iszik és cigizik.

2015. jún. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!