Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tegyem túl magam azon,...

Hogy tegyem túl magam azon, hogy egy fontos eseményen nem néutem ki túl jól?

Figyelt kérdés
Elég önbizalomhiányos vagyok és annyira szerettem volna, hogy az az este tökéletes legyen, amennyire szerettem volna a legjobb formámat hozni, annál rosszabb lett. Ami azt jelenti, hogy három óra készülődésnek az lett az eredménye, hogy rosszabbul néztem ki, mint pl. Egy sulis napon, de még néha kutyasétáltatáskor is jobban festek. A ruhám, hanam rendben volt, de a sminkem nagyon nem tetszett. Nem volt sok meg semmi, nem az, csak egyszerűen a tusvonal se lett olyan jó, a szempillaspirál se. Tudom nem normális, de azóta olyan rossz érzésem van, pedig szerintem rajtam kívül biztos senkinek nem tűnt fel, meg nem is érdekelte őket.
2016. febr. 28. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:

Néztem* hajam*

Bocsánat, csak telefonról írok

2016. febr. 28. 18:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan tedd túl magad.. ezen a tragédián? Mondjuk úgy, hogy arra gondolsz, a fontos eseményen valószínűleg minden résztvevő az eseményre koncentrált, nem a te tusvonaladra. Mondjuk ha ennyire megszállott vagy, akkor érdemesebb lenne azt a fél délutánt pingálás helyett diákmunkával tölteni, a keresett pénzzel meg profi sminkeshez menni az ilyen eseményekkor.
2016. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugye te is érzed, hogy az, amit művelsz mennyire szánalmas?
2016. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Elég önbizalomhiányos vagyok"

Eddig volt világos.

"rosszabbul néztem ki, mint pl. Egy sulis napon"

És eddig akartam segíteni.

Fogalmad sincs mit jelent önbizalom.

Remélem töröltetik e kérdést, mert csak helyet foglalja.

2016. febr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!