Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jövő hét pénteken fontos...

Jövő hét pénteken fontos eseményen kell részt vennem, de addigra valszeg nem múlik el a menstruációm, mivel tudok hamarabb megszabadulni tőle? Igaz, hogy a mozgástól elviselhetőbb? Valami módszer nincs, hogy ne 7napos legyen, mint általában?

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Na és akkor mi van, ha nem múlik?

Betét, tampon, ha fáj, akkor gyógyszer és el van intézve. A vége felé gondolom úgy sem ömlik belőled.

Nincs olyan módszer amivel hamarabb elmúlik.

2012. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én úgy nem érzem jól magam :( Tampon, betét alap, nem értetted a kérdést.
2012. dec. 14. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:

De értettem a kérdést. És válaszoltam is rá: Nem fog semmitől hamarabb elmúlni.

Törődj bele, még pár évig úgyis menstruálni fogsz, és nem fog hozzád igazodni, szóval neked kell.

És betéttel meg tamponnal ugyanúgy érezheted magad, mintha meg se lenne. Ha fáj a hasa, akkor meg gyógyszer.

2012. dec. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak. Sajnos nem a menstruáció fog alkalmazkodni hozzád.
2012. dec. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 AbigélKiss válasza:

Szia! Igen anyukám szokott úgy lenni - ha valami jeles eseményre készül - hogy sportol és attól hamarabb elmúlik neki. Miután kijött a "nagyja" már csak maszatol majd el is múlik. Így rövidítette le az általában 5 napos vérzését egyszer 3 és félre. Nagyot is néztem hidd el. (Én még nem tudok neked erről tapasztalatot mondani. Ugyanis még csak nemrég kezdtem el menstruálni)Remélem azért segítettem a válaszommal. Remélem jól fog sikerülni az a fontos esemény :D


15/L

2012. dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És anyukád mit sportol ilyenkor ?
2012. dec. 18. 19:22
 7/7 AbigélKiss válasza:
Általában fut
2012. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!