Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted jól tudsz hazudni?

Szerinted jól tudsz hazudni?

Figyelt kérdés

Ha hazudsz (vagy füllentesz, kamuzol, nem mondasz igazat, stb.), általában az ember akinek mondod, elhiszi?

Képes vagy hirtelen, a másodperc töredéke alatt olyan sztorival előállni, amellyel kivágod magad az adott szituból, mindezt hihetően?



2016. febr. 29. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, és a testbeszéd is teljesen elárul. De nem is szeretem a hazugságot, hiszen ismert a mondás a hazug emberről, meg a sánta kutyáról.

Cserébe én is könnyen észreveszem, ha nekem hazudnak. A profi hazudozáshoz igen nagy gyakorlat és igen jó memória kell.

2016. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Háááát sajnos nagyon nem tudok hazudni
2016. febr. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég jól hazudok, és improvizálok... :-D
2016. febr. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán szoktam hazudni de akkor annyira bele élem magam,hogy én is elhiszem amit mesélek :D
2016. febr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, bár van különbség hazugság és hazugság közt. Ami tényleg komoly és nem tehetem meg hogy elmondom az igazat akkor kb elhiszik bár kétségek lehet maradnak. Ha csak poénból lenne mindig elrontom:D De nem szeretek hazudni, csak néha muszáj, meg mindenkinek jobb.
2016. febr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Shai-Hulud ***** válasza:
72%

Nem tudok. És ezt nagyon sajnálom, mert így nem lehettek soha politikus, brühühühü....

:-D

2016. febr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Improvizálni nem tudok túl jól szerintem, ha rákészülök, akkor hazudni valószínűleg igen, mert tudatosan figyelek a testbeszédre.

De nagyon nem szeretek, csak végszükség esetén használom, illetve az ún. "kegyes hazugság" intézményét.

2016. febr. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Nem tudok. De nem is szoktam. Azt mondják, megváltozik a hangom, ha kamuzok. :D
2016. márc. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A jól, az relatív, de tudni tudok.

De ha poénból kell, mindig automatikusan ülne a vigyor a fejemre, erőlködve tartom vissza, de az mesterkélt és látszik. Ennek ellenére még így is beveszik néha.

Improvizálni is jól tudok, jó beszélőkém van, a testbeszéd nem árul el.

Egyébiránt nem szeretek hazudni. Piszkál a lelkiismeretem miatta. De szerencsére nem is gyakran szorulok rá. A kegyes hazugságot sem szeretem, inkább megmondom a véleményemet úgy, ahogy van, mert alapjáraton egy nagyon őszinte ember vagyok.

2016. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert utálok hazudni. Néha kénytelen vagyok a béke érdekében, de biztosan meglátszik rajtam. Improvizálni egyáltalán nem tudok.
2016. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!