Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jól tudsz hazudni? És manipulá...

Jól tudsz hazudni? És manipulálni?

Figyelt kérdés

Ha gondolod mesélj el egy történetet,amiben hazugsággal kivágad magad vagy manipuláltál valakit!

:)


2009. júl. 9. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
nem merek mert lehet hogy épp te veled toltam ki és rájönnélXD
2009. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
95%
Na jó például egyszer apám írt nekem egy matematika feladatsort amit meg kell csinálnom hogy mehessek gépezni , és az utolsó feladatot nemtuttam.Ezért rajzoltam egy nagy mosolygó arcot aminek aa szemeit jól besatíroztam és az egyik szeme az utolsó feladat volt!És azt hitte csak unatkoztam és nem vette észre!XDUtána nem bírtam továb bevallottam neki és ezért nem kellett ujjat csináljak mer becsületes voltam:D
2009. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
sztorit nem tudok-nemakarok:D-, de én szemrebbenés nélkül tudok hazudni.. bár nem szoktam -régesrég leszoktam róla:D- de télleg elég durván megy. :\ nem sorolnám a pozitív tulajdonságaim közé.
2009. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De az jó, ha tudsz hazudni, mert legalább tudod, hogy mikor hazudnak neked. ;)
2009. júl. 9. 23:05
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
van benne valami:D
2009. júl. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok hazudni,mindig elnevetem magam :D
2009. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Énis szemrebbenés nélkül tudok hazudni .. nem is vagyok rá nagyon büszke, de nekem néha muszáj..

pl:. anyám "allergiás" arra h nem csinálom meg a leckét stb.. és én nem szoktam és erről szoktam tom h ez kicsi hazugság .. de pl a jegyeim feléről nem tud de arról se h egyszer ellógtam a szakkörről amit mindig el kell neki meséljek , mert egy ügy után nem bízik meg bennem

2009. júl. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom,ezt mindenki döntse el maga a sztori alapján: Irodalom órára kellett egy könyv,amit persze nem szereztem be,mert mindig lusta voltam elmenni xD Jó,már egy hete könyörög a tanár mindenkinek,erre én azt mondtam,hogy már megrendeltem,és kövi órára már lesz.Persze ez nem volt igaz.Hát kövi óra előtt már elmentem egyik osztálytárssal könyvesboltba. És mit ad Isten,nem volt! Hajaj mondom.Másnap úgy spontán jött a következő: Nem tudtam még mindig megszerezni,mivel ahonnan rendeltem,onnan hívtak,hogy mennyek el a blabla utcai könyvesboltba,mert kiküldeni nem tudják.Elmentem,de azt mondták,hogy ők nem tudnak semmilyen könyvről,és raktáron sincs XD :D
2009. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól tudok hazudni, manipulálni. Most sztorit nem mondok.
2009. júl. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én tökéletesen.. Bármilyen keresztkérdésre azonnal ki tudom vágni magam sőt olyan jól tudok hazudni h néha még magam is elhiszem amit mondok. Persze ez nem jelenti azt h hazudós típus vagyok.
2009. júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!