Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a jövöröl?

Figyelt kérdés
Mármint arra célzom , hogy szerintetek az elkövetkezendö 50 évben lesznek olyan dolgok mint most ? vagy mint ezelött voltak ? a modern technika elrontja majd az embereket? (bár a nagy része már most el van rontva tisztelet a kivételnek)Egy tinédzsernek fog jelenteni valamit az a szó hogy : rock zene , vagy blues , esetleg a klasszikus zene? meddig tudják még fokozni a modern technikát szerintetek?

2016. márc. 2. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát szerintem már most nincs olyan mint 20-25 éve.

Én 80-ban születtem. Akkor ugye nem volt mobil, leveleztünk, rengeteget sétáltunk, bicikliztünk, játszottunk kint az udvaron, bunkit építettünk stb stb. Most meg... na ennyi.

A zene az mindig változik, de örök.

Szerintem minden egyre személytelenebb. Fejlődni kell, persze, ezt értem, meg támogatom, de az emberi dolgok kivesznek...

Én attól félek, hogy már idén nyáron sem lesz olyan semmi, mint pl tavaly. A nyugodtság eltűnik, hogy elmész a tengerre vagy csak a Balatonra és nyaralsz nyugiban. Meg úgy általában. Mi lesz itt?...

Nekem ez a félelmem: "tavaly februárban 2873 menekült érkezett Törökországból Görögországba, míg idén februárban több mint 53 ezer."

2016. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem már nincs 50 év hátra
2016. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!