Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti milyennek találjátok a...

Ti milyennek találjátok a Tímea nevet?

Figyelt kérdés
Barátnőmet Tímeának hívják és többedszer említette, hogy nem tetszik neki a Tímea név, és sosem adná ezt a nevet a gyerekének. Nekem viszont tetszik a név és egy ilyen közvélemény kutatás féleséggel szeretném meggyőzni, hogy igen is aranyos, szép név :D Segítsetek! (Félreértés ne essék. Nem gyerekvállalásban gondolkodunk, csak maga a kérdés talán ehhez a kategóriához áll legközelebb) Válaszokat előre is köszi :)

2016. márc. 2. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%
Én is Tímea vagyok, régen nagyon nem szerettem, de most már el se tudnék mást képzelni. Szerintem univerzális név, gyereknek és felnőttnek is jó. Nem utolsó sorban jól lehet becézni. Kiskoromban Timi, Timcsi voltam, most már kamaszként inkább Mea :-)
2016. márc. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Csak őszinte kommenteket várok. Legyen az bármilyen kritika :)
2016. márc. 2. 19:47
 3/21 A kérdező kommentje:

1.

Nem neked címeztem, csak így jött ki :)

Köszi a válaszod!

2016. márc. 2. 19:49
 4/21 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. :/

Igaz, a nevek csengését sokszor kötjük személyekhez, ha van ilyen nevű ismerősünk. Nekem is van Tímea nevű ismerősöm, és nem a legkedvesebb számomra, a személyisége eléggé kellemetlen...

De ezt most ettől függetlenül jelentem ki. Nekem nem tetszik, egy kicsit olyan öreges, felnőttesebb, de ez csakis az én véleményem. :)

2016. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Utolsó, érdekes ilyen kommentet olvasni, hogy valakinek a felnőttesebb nevekkel van baja. Én pont az ellentéted vagyok, a hideg ráz a gyereknevektől, amiket felnőttként nem jó viselni:-D Pl :Mia, Mira, Zara, Napsugár, Kira, Kiara, Szindi. Persze tiszteletben tartom, mindenkinek más tetszik, csak nekem furcsa, én világ életemben a felnőttesebb, mégis jól becézhető nevek pártján álltam.
2016. márc. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem is felnőttes, csak nem tudom, hogy fogalmazzam meg. :D Van pár ilyen név, mint pl. Zsuzsanna, Ildikó, Tímea, Anett.... ezek nekem olyan furcsák. :D Túl öregesek, vagy nem tudom.
2016. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép név.
2016. márc. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Unalmas, egyszerű.
2016. márc. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Kicsit osztottabb a vélemény mint gondoltam volna >< Azért köszönöm :_D Ezt elbuktam ^^
2016. márc. 2. 20:41
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz, aranyos. :)
2016. márc. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!