Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy manapság már...

Az igaz, hogy manapság már egyre több férfi nem mer kezdeményezni a nőknél?

Figyelt kérdés

Vagy nem mernek semmi féle kontaktba kerülni egy nővel.

Lányok, Nők mit szóltok ehhez ?


2016. márc. 7. 15:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%
az okosabbja így tesz
2016. márc. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Én sem igazán merek/ tudok kezdeményezni.
2016. márc. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Én nem akarok, hosszú távon egyedül érzem jól magam. A baráti körömben vannak lányok.
2016. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
38%
Ennek nagyon egyszerű oka van az okostelefonok elterjedése. Egész álló nap minden agyhalott idióta nyomogatja és lassan már teljesen leépülnek az emberi kapcsolatok, elsatnyul a beszédünk is, persze, hogy senki még csak azt sem kérdezi meg hol van a buszállomás inkább megnézi a neten. Ebben a világban mit vártok kezdeményezést barátaim?!
2016. márc. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nekem az a tapasztalatom/véleményem, hogy motiváció hiány van
2016. márc. 7. 16:22
 6/22 anonim ***** válasza:
35%
Nekem nem lehet, így nem is próbálkozom. :) TULULÚÚÚ! :P Amúgy meg barátaim, akik hót szerelmesek, mint atom, azért nem csinálnak semmit, mert nincs értelme. Fiatalok, úgyis vége lesz, energia és időpocsékolás az egész (18-20 éves kor alatt). Úgyhogy ennyi. Akik meg már idősebbek, azoknál meg ez nem olyan nagy probléma.
2016. márc. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Egyrészt az emberek közötti interakciók is ritkultak mióta bejöttek az okos telefonok és társaik.


Másrészt igen, a fiúk is félénkebbek lettek, mert a társadalom nem kívánja meg tőlük, hogy olyan "férfiak" legyenek, mint régen.


Harmadrészt pedig a lányok is nehezebb esetek lettek. Sokkal nagyobb lett az idegenekkel szembeni közömbösség. A városokban (ahol ez már amúgy is alapjelenség volt) ez csak fokozódott.

2016. márc. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

#4 azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.


Nem fontos nyomkodni a telefont, a tulajdonosát hibáztasd, és ne a készüléket.

2016. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát amúgy nem gondoltam volna hogy az okostelefonnak ennyire köze lenne ehhez :D azért aztse lehet mondani hogy nem ápolják a kapcsolatot mert látni szinte mindenhol hogy ott nyomkodják a facebookot és beszélgetnek, jó nyilván közel sem ér fel egy személyes beszélgetéssel
2016. márc. 7. 16:43
 10/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Nálam mernek, bár a magyarok nem annyira kezdeményezőek, inkább külföldiek jönnek oda hozzám.
2016. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!