Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme kezdeményezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme kezdeményezni egy népszerű pasinál? L

Figyelt kérdés
Csak látásból ismerem, interneten szeretnék írni neki.(egy ürüggyel) Ha egyszer írok és tetszem neki, átveszi az írányítást? Vagy a kezdemenyezés ennél többről szól?

2016. febr. 8. 19:03
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Nem sok, úgyis úszkál a puncikban. Írjál neki persze, de egy numerától többre ne nagyon számíts. Bocs, hogy ki kell ábrándítsalak.

Annyi értelme van mint egy népszerű lánynak írni, semmi.

2016. febr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hosszú sorba fogsz beállni, és a végén azt se tudod mit osztanak (mivel nem ismered).
2016. febr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg. Veszteni valód nincs vele.

Sok sikert;)

2016. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nincs értelme szerintem se, hagyd a fenébe. Nem fog bejönni ez a taktika, és veszthetsz vele: egy újabb kis részt az önbecsülésedből, amikor nem válaszol, vagy kedvesen leráz
2016. febr. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy mára országos szinten népszerű pasival kerülgettök egymást tiniként 6 évig. nem nagyon mert odajönni. amikor ismertebb lett, probálkoztak nála érdekes csajok, akik sztem külsőleg-belsőleg jo partik, és összeillhettek volna, taho modon viselkedett jopárral. akikhez oda mert menni, azok hülye libák voltak. sztem rajtuk gyakorolt szexuálisan, smárolás szempontjábol, mert nem voltak neki nagy falatok. aztán nagy sokára lett egy aranyos, de számára elég unalmas kis barátnője, vele sztem a megszokás miatt maradt együtt utána évekig, ugyanis utána jött a következő, aki egy nagyszáju , elég vakmerő csaj, és szépen kidobta a barátnőjét miatta, miután a háta mögött randizgattak fél évig. most ezzel a nagyszájuval van, aki nekem személy szerint nem szimpatikus, jopár dolga miatt, gyorsan elvette feleségül, mikor még egy év sem telt el azota, hogy megismerte és most nagyot koppant, mert utána elég hamar előjött a csaj igazi énje, lusta, trehány, hisztis, akaratos, nem tudjam agát kontrollálni, sokat veszkeszik meg kiabál vele, mert már ugye megszerezte magának és igy elengedte magát, önkéntelenül kimutatta a foga fehérjét.

true story.

a pasi egyébként nagyon békés természet, szoval nem tudom, mennyi öröme lehet ebben a kapcsolatban, bár - mivel ismertebb meber- a látszat szépen fenn van tartva a neten, hogy ők Mr. és Mrs. álompár.


lehet, hogy most kapja vissza, amiket a korábbi csajokkal csinált inkorrekt modon. kicsit olyanok, mintha a lány lenne a fiu, ő meg a kislány a kapcsolatban.


de alapvetően megmaradt annak a teszetoszának, aki volt, az összes rövidebb-hosszabb kapcsolata ugy jött létre, hogy vagy csak azoknál mert kezdeményezni, akiktől nem tartott, de azok is olyanok voltak, hogy a csajok tudatták vele, hogy bejön nkeik, vagy őt szedték fel. nem tudok olyanrol, hogy bárkiért is megharcolt volna férfi modjára. persze ma már ebből semmi nem látszik a facebook-on, csak azok emlékeznek rá, hogy milyen volt (és milyen részben most is), akik régota ismerik. de látod, most egy házisárkányt kapott a nyakába, és eltűr neki mindent, amit normális önértékelésű pali nem tűrne, szoval most is egy teszetosza anyukapicifia.


de ezeket meg nem mondanád rola , ha nem ismered.

2016. márc. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok, sztembb, ha érdekel, nyugodtan probálkozz, miért ne, az a rossz, ha utolag bánod, amiket kihagytál az életedből. de ez az irogatás dolog mindig problémákat szül, nekem 2 olyan pasi is volt, akik kezdeményeztek, aztán kis idő mulva én is, de nem személyesen, hanem irásban. hát, nagy tanulság : mindegy, hogy érdekled vagy sem, nem szeretnek irogatni. aztán meg azon filohozálhatsz magadba,n hogy már nme érdekled vagy csak ennyire taho, vagy érdekled, csak mostmár elvárná, hogy te hoditsd meg nő létedre. nálam az utobbi eset állt fenn. élőben kell ilyeneket..

és mivle még népszerű is a pasi, még nagyobb esélyt adok rá, hogy kialakul benne ez az érzés, hogy jajj, de jo, bejövök Julikának, teperjen már nálam egy kicsit.. te meg vagy nme akarsz majd megalázkodni vagy nem fogod tudni, hányadán álltok.

ez amolyan pasiszokás.


szoval ha csak irásban tudod felvenni vele a kapcsolatot, légy résen és készits egy rendes , átgondolt tervet erre a fejedben. élőben nme tudsz vele beszélni ? az teljesen más, nem tudja kikerülni a választ, a kommunikáciot, látod a reakcioit, és eleinte simán veheti barátkozásnak is arészedről és felkeltheted a kiváncsiságát, hogy vajon mit akarhatsz tőle, barátságot vagy többet. ezzel szemben irásban nincs párbeszéd, nincsenek azonnai reakciok, azt mond és akkor, amikor akar és rögtön levágja, hogy ismerkedni akarsz. és elég esélyes, hogy ezt kihasználja, függetlenül attol, hogy tetszel-e neki.

velem legalábbis ez már többször megtörtént..

2016. márc. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsónak, aki egyben az utolsó előtti is, nagyon igaza van azzal kapcsolatban, hogy az írogatás kevésbé hatékony módszer. Nem tudom ki az akiről írtál híres személy (gondolom celeb):), de teljesen átérzem amiket írsz, nekem is van ilyen az ismerőseim ( volt oszt. és évf. társak gimiben és jóban voltunk,sőt...kiröhögtük őket, mint pasi, ma meg nagy csajozóként vannak feltüntetve a bulvárban..) között több is (nem nagy szám ma már a fél ország celeb...). És nagyon igazad van mindenben amiket írtál.
2016. márc. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!