Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 15eves vagyok (8. osztalyos)...

15eves vagyok (8. osztalyos) Az a bajom hogy mar no a szakallam es most lettem 15eves. Kicsit korainak gondolom. Nagyon szoros az arcom. Mit tudnek tenni hogy ne legyrn szoros? Borotvalkozni meg nm szeretnek! Az arcomon van par anyajegy is :' (

Figyelt kérdés

2016. márc. 8. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, alig nő a szakállam (havi 1x borotválom max, akkor is csak azért, mert hülye körvonalt fut), cseréljünk plíz.. xd
2016. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos nem akarat kérdése, hanem érettségé. Elérted ezt a kort, érettségi szintet, lassacskán borotvát kell ragadnod.
2016. márc. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez érthetetlen, mi a probléma a borotválkozással? Erre van kitalálva, nem kor hanem szőrösség indokán művelik az emberek.
2016. márc. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit azért kínozd magad a borotva nevű rettenettel. Kicsit kezd sűrűsödni, meghagyod mint én.
2016. márc. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Genetika.

A serdülőkori változások természetes velejárója, hogy elkezdesz szőrösödni. Van, aki jobban, van, aki kevésbé. Van, aki hamarabb, van, aki később. 15 évesen ez tök normális. A borotvával meg jó lesz, ha összebarátkozol. Elsőre tudom, hogy furcsa lesz, nem is maga a művelet, hanem a tudat, hogy neked már borotválkoznod kell, de hidd el, nincs ebben semmi extrém. :)

2016. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lány vagy? (ebben az esetben értem a problémád, irány az endokrinológia)
2016. márc. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Először is szabadulj meg az anyajegyektől, pikkpakk megvan manapság. Általában lézerrel végzik. Aztán meg beretvaaaa. De nem tudom mi a gáz, manapság divat a szőrös arc :).
2016. márc. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy? Mert amikor a fiúknak el kezd nőni az arcszőrzetük, akkor általában már hamarosan leállnak a növésben. Tehát ez itt a fő kérdés.
2016. ápr. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!