Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúuk, lányok, szerintetek is...

Fiúuk, lányok, szerintetek is undorítóak az anyajegyek?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim hajlamosak a nagyon gyerekes viselkedésre, mindent külső alapján ítélnek meg. Az én arcomon van kb. 5 nagyon pici anyajegy, de egyébként a testemen is van belőlük, picit több.

A következő történt tegnap:

Ültünk a padon barátnőimmel, mire a rövidgatyát viselő (nevezzük x-nek) X megszólalt:

- Utálom a lábamat, tele van szemölccsel, undorító.

Kerestem a lábán a szemölcsöket, de őszintén egyet sem találtam :D

- Milyen szemölcsök? Hol?

X rámutatott 3 anyajegyre.

Most szerintetek tényleg undorító? Vagy ő buta? Vagy csak direkt megbántani akart arra utalva, hogy nekem sok anyajegyem van? (Ő nem tartozik egyébként a barátnőim közé) 15/L



2014. máj. 28. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Miért lennének azok? Szerintem elég buta dolog ezt gondolni, hogy finoman fogalmazzak.
2014. máj. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, valamiért biztos ő is undorodik tőlük :D
2014. máj. 28. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy csomó tini, aki tök buta, és a szanaszét photoshopolt, sminkelt magazinmodelleket meg tv-sztárokat tartja ideálnak... ha ez a kettő összejön... anyukám mellett voltam segíteni nyári napközis táborban, ő iskolaorvos, amikor megtudták, hogy van ott orvos, ilyen 8-14 éves korig egy csomó gyerek bement hozzá olyan hülyeségekkel... jó, a 8 éves kicsi, azt még megértem, de 12-14 éves lányok mentek oda hozzá, hogy jaj, a bal nagylábujjam szögletesebb, mint a jobb, mennyire undorító, ez már betegség? Meg amikor 14 éves lányok nyafogtak azért, hogy milyen férfiasak, mert volt az arcukon ilyen közelről is alig látható pihés szőröcske, ami a legtöbb ember arcán van...

Ha meg csak b.tatni akart, akkor egy hülye liba, okos ember nem magát hótt butának beállítva fogja ezt csinálni...


Amúgy én nem tartom undorítónak az anyajegyet alapjáraton... de van egy-kettő, amit igen, még akkor is, ha felszínes vagyok emiatt - az olyanokat, amik tényleg nagyon-nagyon nagyok, főleg ha vkinek az arca kellős közepén van, vagy ha ilyen nagy göröngyös a felszíne, esetleg kilóg belőle vmi nagyon erős szőrszál. Amúgy nekem is van pár anyajegyem - viszonylag sok, de kisebbek, kivéve a bal könyökhajlatom fölöttit, ami ki is dudorodik... nem szeretem, de már elfogadtam, hogy az ott úgy van.

2014. máj. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapjáraton nekem semmi bajom az anyajegyekkel.

16/f

2014. máj. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

sima anyajegyek, nem szőrös, nem göröngyös :DDD ki se dudorodik.

egyébként mindenben felszínesek. mindenben.

2014. máj. 28. 19:22
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Mi undorító lehet egy pigmentpöttyön? Agyhalál...szerintem a csaj csak nyávog, hogy legyen mit mondania, vagy beszippantotta a média és azt hiszi, a magazinokban szereplő tökéletesnek tűnő nők igaziak. :)

Vajon mit szól ahhoz, ha kijön egy pattanás az arcán? Vegyvédelmi ruhában nyomja ki magának? :)

2014. máj. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne úgy képzeljétek ám el, hogy tökéletes :D Ugyanúgy pattanásos, foltos arcbőre van, mint amilyen bármelyik embernek lehet.
2014. máj. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!