Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen név a...

Szerintetek milyen név a Napsugár? Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés

#név #magyar név #női nevem
2016. márc. 8. 19:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel a névvel pont van egy történetem. Egyik tanárom mesélte hogy volt egy ismerőse akit napsugárnak hívtak és 120 kilós napörvénnyé nőtte ki magát az évek során. Amellett hogy szerintem szép név tényleg komolytalannak tűnik felnőttként és én pl egy törékenyebb alkatú emberhez tudom elképzelni de azt nem lehet tudni mi lesz belőle. A történetben említett hölgynek sem volt összhangban a neve és a megjelenése.

De én amúgy is a megszokottabb neveket szeretem.

2016. márc. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép név, bár azt nem tudom, hogy egy felnőtthöz mennyire illene.Az egyik osztálytársamat így hívják. :) Nekem egy életvidám, mosolygós, barátságos és jó ízlésű lány jut róla eszembe, mint amilyen ő. Egyébként mi Suginak becézzük. :)
2016. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ez nagyon erőltetett név. Lassan más minden tulajdonnév lesz, és Olajoskesztyű, Fogyóhold, Frissenvágottfű nevek is lesznek? Mert nekem ez a Napsugár kb. így hat. Amúgy szépen hangzik, de keresztnévnek ez nagyon erőltetett, eddig nem is tudtam, hogy van ilyen. Ha név választás előtt állsz, akkor ne ezt add a gyerekednek, van egy csomó rendes név, és nekem pl. a Zsuzsi az nem tetszik, de ezerszer előbb adnám ezt a gyerekemnek, mint a Napsugarat, mert ha meghallom, hogy Zsuzsi, akkor tudom, hogy az legalább egy név, de ha meghallom, hogy Napsugár, akkor erről nekem a nap sugara jut eszembe, nem pedig, hogy ez egy lány neve. :D
2016. márc. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem gyereknek szeretném adni,én vagyok Napsi. Nekem amúgy tetszik, akárhova megyek megdicsérik.
2016. márc. 9. 06:10
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem a pionírlap jut eszembe róla, de amúgy tetszik. :)
2016. márc. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
14 éves korig jó, de hogy szólítják majd a gyereke barátjai? Napsugárka néni?
2016. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
90%

Tényleg Napsinak is lehet becézni, ezt már hallottam de először Tapsinak értettem.

Pont ezért kerülném és inkább Suginak becézném saját magam vagy bárkit.

2016. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyálas, gyerekes... az esetek nagy részében nem is illik a viselőjéhez, mert kevés tényleg szívből jövően édes, aranyos, vidám ember létezik.
2016. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne kovezzetek meg, de szerintem borzalom.
2016. márc. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem kövezünk meg,nyugi.( ide jönne egy smiley) Mindenkinek megvan a joga a saját véleményéhez. Én azért kérdeztem meg,hogy nektek hogy tetszik,mert kíváncsi voltam,nem azért,hogy lepontozhassam azokat,akik nem értenek velem egyet. Ide is egy smiley!
2016. márc. 10. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!