Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy albérletben a tulajdonosna...

Egy albérletben a tulajdonosnak kéne fizetnie, ha a zuhanycső elhasználódik, és új kéne, vagy pedig az ott lakóknak?

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat, nagyon nyersen nezve, ha valoban elhasznalodas, akkor a tulajnak.


De en az ilyen "aprobb" dolgokat (most egy zuhanycso nincs ezer forint) egyszeruen megveszem es nem uldozom vele a tulajt.


Bar ez meg tulaj fuggo - ha amugy bunko, akkor igen :D

2016. márc. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, de én se szoktam ebből ügyet csinálni. Évente 1000 forintot kibírok. Nekem ennél sokkal többet ér egy korrekt kapcsolat a tulajjal.
2016. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, aki épp használja a lakást...
2016. márc. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3.

Igen ám, csakhogy mi van akkor, ha az, aki használja a lakást, csak nemrég óta él ott? Tehát nem az ő használatából eredően ment tönkre.

2016. márc. 10. 13:51
 5/7 anonim ***** válasza:
1000ft-on garasoskodsz?
2016. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, te se úgy fogsz elköltözni onnan, hogy vadonatúj zuhanycsövet szerelsz be a költözésed napján. Szóval az utánad érkező is használtat fog találni. Nem kell a szart rágni ennyire.
2016. márc. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 zgyzgy ***** válasza:

Az ilyen típusú problémákat a tulaj fizeti és intézi, ezek rögzítve vannak a szerződésben.

A bérlő csak akkor fizet, ha ő okozta a kárt.

2016. márc. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!