Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lancia Dedra 1.6 i. e. gyertya...

Tudinniroli kérdése:

Lancia Dedra 1.6 i. e. gyertya hiba?

Figyelt kérdés

Olyan problémám merült fel az alábbi jármüvel hogy már vettem bele 4fajta gyertyát és 1hónap után kifinganak.

Amikor be feketedik meg szoktam pucolni drot kefével aszt 1hétig ment megint és utána pucolgathatom nem megy tovább új gyertyát kell venem megint hogy elinduljon a kocsi.

Meg amikor elkezd szarakodni az auto van hogy 80-90nél elkezd rángatniolyankor meg kell pumpálnom a gázt hogy menyen normálisan.

Központi injektoros autorol van szó.

Valami ötlet?



#Elhasználodik #hamarazelektroda
2016. jan. 5. 11:49
 1/2 szántóvető ***** válasza:
ha beköpi a gyertyát akkor benzindús keverék jut a motorba.keress egy jó szerelőt aki ért a befecskendező rendszerekhez vagy a lanciára van ráállva.
2016. jan. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A mai napon észre vettem aszt is hogy az olaj olyan szinten tele van benzinel hogy meg lehet gyujtani
2016. jan. 5. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!